האתר של אסף אמדורסקי

אסף אמדורסקי

4/5

דיוקן צד א'  נע על רקע שמי כוכבים בליווי שריקה. דלת הכניסה לאתר חשובה. הכניסה של אסף אמדורסקי היא שילוב של אלגנטיות ומסתורין. האתר מעוצב בקווים עדינים, טכנולוגיית פלאש משדרגת. לחצת יעל ביוגרפיה. הטקסט (מי כתב?) מעט בעייתי. הוא נפתח בקלישאה "אמדורסקי הקדים את זמנו" אבל כשחשבתי כבר לקבל תובנות מוסיקליות מבהירות, החליט הכותב לשים דגש על  חיצוניות – ה"לוק" הפרוע ועל "סלב רוק ממש". מה אגיד: הלוק והסלברטיות  אינם ממש פרמטרים שמלהיבים את דמיוני אצל אסף אמדורסקי.
כותב הביוגרפיה מעיר בסיום, אפרופו הגעתו של אסף אמדורסקי לגיל ארבעים: "אחרי הכל, כנראה שגם אנחנו הגענו לגיל שבו מפגש מחודש עם אמדורסקי מעלה חוויות נוסטלגיות של הופעות במועדונים טחובים ותחושה מרגשת שמוסיקה בעברית יכולה לגעת בנו בצורה אחרת לגמרי". מי הוא הרומנטיקן שמייצג את ה"אנחנו". אולי לא כולנו מרגישים "אנחנו"… ומהי מהות של "מוסיקה בעברית הנוגעת בצורה אחרת" הסבר, נמק והדגם.
הביוגרפיה משובצת קליפים מאז "תערובת אסקוט" ("מי מפחד מגברת לווין"), וגם "רבים הימים" מהאלבום הראשון, קליפים יותר מושקעים ואומנותיים כמו "רוק ורוך", "רכבת לצפון" (רו הדגמה למטה) ו"איפה את היום". הסרטונים האלה נמופיעים גם בין 15 הקליפים שנמצאים תחת "וידאו".
רשימת האלבומים מעוצבת יפה, ידידותית למשתמש – עם אפשרות להאזנה לשירים חלק במלואם, חלק – 30 שניות בלבד עם הפנייה לרכישה. חבל שלחיצה על שיר מסוים ברשימות השירים אינה מובילה ישירות אליו, ואתה נאלץ ללחוץ "פורוורד" בנגן כדי להגיע לשיר המבוקש.
את לוח ההופעות רצוי לעדכן – מצאתי שם הופעות שכבר התקיימו. גלריית התמונות – בסדר, צפייה קלה, ידידותית, אבל ההגדלה לא מספקת. לא אטרקטיבית.
חסר – מאמר, בלוג, טור אישי של אסף עצמו. בסך הכל, מאתרי המוסיקה האישיים הטובים שבדקתי עד כה.

אסף אמדורסקי – האתר הרשמי

Asaf Amdursky Site

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

 1. "מדוע מִהרת לברוח,
  מדוע מִהרת, אֶמוֹר"
  רציתי להחליף אתך כמה מילים
  אחרי הופעתך המקסימה אמש במגדלי הים התיכון, גני תקווה.
  אבל, כמאמר השיר המצוטט, נעלמת.
  חבל.
  שָמירה אימבּר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות