מה זאת אהבה – אלבום המופע המשותף

מתי כספי וריקי גל

הליקון
4.5/5

כמה שנים עברו מ-1987? תחשבו. מה עשה הזמן לביצועים? – תקשיבו. להיות נערת רוק בגילה – זה לקחת את כל המטען של השנים ולהתחבר לחשמלית של יאיר מיכאלי. "ילד אסור ילד מותר" מהדורת 2012. הקלטה שנעשתה במהלך סיבוב ההופעות הנוכחי של ריקי גל את מתי כספי. מעומק ניסיונה ובשלותה, ממרום מקצועיותו ומיומנותו.
כמעט כל השירים (רשימה למטה) – נכסים. האטרקטיביות – באנרגיות המחודשות, בעיבודים הטריים. בדואטים החמים. בליווי המהוקצע והמלוטש. העיבוד המחודש ל"לא ידעתי שתלכי" – הוא מהדורה פינק פלויידית לשיר הישן עם כל הדרמה המסעירה, בשילוב יפהפה של כלי נשיפה. יש שירים שהם – דרמות גדולה מן החיים. יש שירים בצבעי אקוורל. עיבוד ה – Smooth האוורירי ל"טוקיו גדולה", הפאנקיי-רגאיי של "ימי בצורת", העידון של "סליחה", האיפוק הדרמטי של ריקי ב"אוהבת אותך יותר", טון הגעגוע המרגש של "מקום לדאגה", הצגת הרוק הדרמטית של "נערת רוק" שמחזיר לשאלת הפתיחה – מה עשו השנים לשירים, לביצועים? – יותר מטוב.

שירים: הנה פתחתי חלון, ילד אסור ילד מותר, לא ידעתי שתלכי ממני, היא שלו והוא שלה, היא חזרה בתשובה, טוקיו גדולה, ימי בצורת, סליחה, אילו יכולתי, אוהבת אותך יותר, בצער לא רב, מה זאת אהבה, ילדותי השנייה, מערבה מכאן, מקום לדאגה, נערת הרוק
עיבודים והפקה מוסיקלית: מתי כספי

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות