הלהיטים הגדולים Greatest Hits

3Doors Down

הליקון
4/5

להקת רוק כמו שלהקת רוק צריכה להישמע? יש דבר כזה? – יש. 3Doors Down נשמעת כמו שלהקת רוק צריכה להישמע, אבל כנראה, יש בה משהו מיוחד יותר מאשר עוד להקה של שלושה חבר'ה שמצאו נוסחה מצליחה. צריכים להודות: הנוסחה שלהם עובדת טוב יותר מאשר מאה להקות אמריקניות דומות.
להגיד ש – 3Doors Down נשמעת מעט מיינסטרים, אבל גם קצת מטאלית, שאפשר לעלות על האוטוסטראדה שלה ולנוע בקלות בלי לעצור – לא ממש יפענח סוד ההצלחה. המקור שלהם Escatawpa מיסיסיפי. יצאו לאוויר העולם בסביבות 1994. מאז – מסלול בטוח. Kryptonite היה אחד משירי תעודת הזהות. הוא פותח אוסף של חבורת פוסט-גראנג', שממשיכה לחרוש עולם ונחשבת לאחת מלהקות הרדיו-דרכים המושמעות-מבוקשות.
תריסר שירים. 3 חדשים. אמרנו ש- 3Doors Down פענחו את הפורמולה. זהו החוט המחבר עוצמה, תשוקה, רוק ופופ, צליל גיטרות עשוי היטב וסולן Brad Arnold, שנשמע הכי "נכון" במסגרת הקונספט הרוקיסטי החצי מטאלי. גם נושאי השירים מותאמי נוסחה: אחד הנושאים הוא בדידות בשירים כ – When I’m Gone, Here Without You, Away from the Sun. שירים כ – One Light עוסקים בעצמאות אישית. הנגינה בגיטרות מעניקה לשירים את המינונים המדויקים. היכולת לתמרן בין רוק מלודי לרוק כבד בשיר כמו Loser, המשמש פה לחסרי הקול.

1. Kryptonite
2. When I'm Gone
3. Here Without You
4. It's Not My Time
5. Let Me Go
6. Be Like That
7. Loser
8. Away from the Sun
9. Duck and Run
10. One Light
11. There's a Life
12. Goodbyes

Here Without You

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות