חותמים על עצומה

להביא את פרל ג'אם

0/5

 אני קורא באתרים כי למעלה מ – 15,000 איש חתמו על עצומה "לייק" בפייסבוק להביא את להקת הגראנג' פרל ג'אם לישראל. אחד האתרים ניסח זאת – האם המחאה שלהם תצליח לעשות היסטוריה?
מחאה? מה פה מחאה?
 למחות יש נושאים יותר בוערים לאנשים צעירים שרוצים לחיות במדינה נאורה יותר. האם אותם 15,000 כבר חתמו על עצומה נגד גזענות? מה כל כך בהול בלהביא את פרל ג'אם? יש להם משהו להגיד נגד גזענות? אבל אפילו אם כן – זו בטח אינה הסיבה. ואולי בגלל הסיבה הזו הם יסרבו להופיע כאן…
הכל התחיל, כשבן רד, עורך ומגיש התוכנית "נותן ברוק" ברדיו 88FM, עשה תוכנית על 100 להקות הרוק הטובות של כל הזמנים. למקום השביעי הגיעו פרל ג'אם, וגם היא הלהקה השנייה הכי מושמעת בתוכנית. זהו. מכאן פונים לאלהי האינטרנט החדשים – דף פייסבוק, ומחפשים לייקים. הזמן קצר והמלאכה מרובה, כי חס וחלילה יאחרו את הרכבת. היו הצעות להריץ סרטון יוטיוב לקידום, לשלב בין כרטיס אדי (לתרומת אברים) לשמו של הסולן – אדי וודר. ההקשר הדחוק? – מוסיקה מצילת חיים. מוסיקה מבטלת גבולות תרבותיים, פוליטיים.
לא יודע. לא שמעתי נימוק אחד הגיוני מדוע "פרל ג'אם" עדיפה, נאמר על "קולדפליי". האם מישהו התייעץ עם מפיק מקומי? מה איכפת לו להרוויח כסף – אם זה משתלם. מבחינתו זו יכולה להיות The Rolling Stones. אני מת לראות אותם. יש אלף ואחת סיבות, שהם לא יגיעו, למרות שנחתמה עצומה של ארבעים או חמישים אלף. מישהו בדק – מה עמדותיהם הפוליטיות?
ולכל חותמי העצומות להבאת להקות רוק: עזבו אתכם. מישהו כנראה מנסה לקדם את עצמו או את תוכנית הרדיו שלו. תאמינו לי: אם אמרגן מקומי יבין שהוא יכול לעשות כסף גדול על  פרל ג'אם – הוא יביא את החבורה עוד הקיץ!

מכל מקום: לכל מי שרוצה להוסיף Like

למטה – מוסיקה מההופעות של פרל ג'אם במהלך 2003-2010

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

5 תגובות

  1. אגב, "כסף גדול" זו בדיוק הנקודה פה – לא מחפשים לעשות קופה לשם שינוי, אלא להוציא לפועל הופעה גדולה מהחיים שמזמן הייתה צריכה לקרות. מהמעריצים – ובשביל המעריצים. ככה, לשם הדעה המושכלת.

  2. מה כולם חמים כל כך? אסור שלבנאדם תהיה דעה. קבלתם לינק להצטרפות – וזה העיקר – לא?

  3. חרסונסקי – מישהו בדק. אל דאגב. השאר זאת לעיתונאים ותחקירנים אמיתיים. 😉

  4. מה אוכל לך את הלב חרסונסקי? שנפרסם שאתה שתול של כל מיני גופים אינטרסנטים ומקבל הטבות שלא לומר כסף על הכתבות "האובייקטיביות" שלך?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות