חיים שלי בלב

עידן יניב

מילים: רמי לב לחן: עדי ליאון עיבוד והפקה מוסיקלית: יעקב למאי
3/5

מתי עידן יניב מגיע לנוקיה? למה אני שואל? תקשיבו. מהסוג של הכפיים, העכוז ועד אצבעות הרגליים. גם תל-אביב (של צעירים, של הפתעות, של אהבות) נכנסה לשיר. במה זכתה? לא חשוב. שתהיה תל-אביב. העיקר: שינתה (האהובה לא תל אביב) לו רגשות, גם מחשבות. גנבה לו את הלב. שתי דקות לפני שבאה אליו – מה הוא היה? באמת מה? (פתרונים לרמי לב)
מילא שאני לא מתרגש מגבב המילים הזה, אבל האם עידן יניב מצליח עדיין להתפעם מכל מלל מחורז שמוכרים לו, או שהוא כבר על טייס אוטומטי. למה נוקיה? א. כי לעידן יניב לא חסר דבר מבחינת קול והגשה כדי להגיע לפסגת המיינסטרים של הפופ הים תיכוני באשר הוא. ב. כי לפי העיבוד ההפקה וכל השאר, זה השטנץ העממי המרקיד שמתיישר בסופו של דבר עם קו הקונפקציה, גם אם המילים היו נכתבות על השכנה שממול, שהחיים שלה הם בלב של השכן שקופץ לבקר אותה. האוריינטציה הזו של העיבוד מאפילה אפילו על הלחן הקליט, לא מעניקה לזמר אפשרות לומר משהו אמיתי מהלב.

תל אביב של צעירים / כבר ארבע ועשרים / אני מתגעגע , / את חוצה את החיים / ורצה עד אלי
ביופי אלוהי
משנה לי רגשות / את כל המחשבות / אני כבר לא יודע / מה הייתי 2 דקות / לפני שבאת אלי
תדעי ש…את חיים שלי בלב / כמה שאותך אוהב / תביני את, כל העולם בתוכי / רק אל, אל תשכחי
תל אביב של הפתעות / ואהבות גדולות / ירח בעיניים / כבר הרשיתי לך לגנוב/ ת'לב שלי בלי סוף / ולא חשוב לאן
איך שינית בי את הכל / האושר הגדול / אני כבר לא יודע / מה הייתי 2 דקות / לפני שבאת אלי

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

  1. … השיר מקום ראשון בכל הארץ . אז מה זה אומר ? שהקהל טיפש ? אולי לדעתך האישית כן , אבל המזל הוא שאתה חף מכל הבנה מוזיקלית אמיתית , למה שהעם אוהב .

  2. חחחחח..ואני נכנסת לקרוא את הבקורת שרחוקה מהמציאות..המבקר הזה לא חי בארץ???באיזה סרט הוא חי?חחחח השיר הזה ראשון בהשמעות בארץ ועידן המתוק והמקסים ימלא את קיסריה ויעיף אותנו עםחיים שלי בלב והמבקר ימשיך לחיות באספמיה זה צחוקים..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות