אלון טאוב

הכוכב הבא

עם טינה איברגימוב, ליאור פרץ, דוד דריי, אלון טאוב, ג'ורג' אבו שקארה
3.5/5

אלון טאוב שר "דרך ארוכה" (אליגון-אשרת) המוכר מגלי עטרי ברגישות מופלאה. ריטה תיארה את השירה שלו בדימוי על "עור תינוק חשוף", שאומר משהו נקי מאוד. אייל גולן לא התרגש כמוה, אך העביר אותו – "כי הוא שר יפה". גם אתם מבולבלים? גולן נחלץ מצרה כאשר ניסה נימוק של "שר אותו הדבר" (כמו באודישן הקודם) והוא "צריך להראות שיש לו דברים אחרים". האמת? לא הבנתי מה גולן רוצה מחיינו. טוב שריטה העירה לו, כי מדובר בסגנון שירה, ולטאוב יש סגנון שירה אצילי, טהור, אסתטי. כמה יפה. אולי גולן חשב במזרחית. אני חושב שיש כאן כישרון ייחודי ומיוחד.
אחת השאלות בתוכניות הריאליטי מוסיקה היא – כמה זמר צריך להיות מלודרמטי כדי לרגש את השופטים והקהל. טינה איברגימוב ששרה "אבא" של שלומי שבת הייתה מלודרמטית מדי, שרה ברגשנות היתרה. גם עמית בן שבת טיפסה לגבהים בלתי פרופורציונאליים ב"לפעמים" של טום פטרובר מ"היהודים". זה נשמע מנייריסטי ושטוח. למרות זאת היא קיבלה הרבה כחול מהשופטים, ורק באפליקציה לא התרגשו. האם הקהל בבית נבון יותר? .
תופעה: ריטה רוקדת עם השופטים, ותוך כדי ריקוד לוחצת אדום. אדם לי, תייר מקוריאה הדרומית, ששר Careless Whisper של ג'ורג' מייקל, בטח מבולבל. ככה זה  בישראל? שפטים רוקדים ונהנים ואחר-כך מנפנפים אותך. רני רהב נתן כחול, כי העדיף את הזר הזה על פני זרים ששרפו גן ילדים – "בעיני אתה תעשה עלייה ותהיה ישראלי", הסביר לקוריאני. אם ריטה בלבלה אותו, הרי רהב פשוט גרם לו לרדת מהארץ ומהר. רהב כבר על תקן בובה מתוכנית אחרת, שהשופטים האחרים במקום להגיב ברצינות לבעיה, מתפוצצים עליה מצחוק.
אילן אקרט ששר באנגלית This Love של מארון 5 – קיבל את הכחול היחד מ …. רני רהב, השופט שצורח על המתמודדים לא לשיר באנגלית. נימוק: "יש פה עולה חדש שעשה מאמץ עם הרבה נשמה" העיר לו גולן: "זו תוכנית הכוכב הבא, לא העולה הבא"…
ליאור פרץ שהוחזרה לתוכנית משדה התעופה – ממריאה מחדש. גרסתה ל"מישהו פעם" של עברי לידר הייתה בחירה נכונה של שיר וביצוע חיים.


השתתפו: אלון טאוב, דוד דריי, טינה איברגימוב, שהם כהן, אדם לי, עמית בן שבת, יובל אלמלם, ליאור פרץ, אילן אקרט, רווית פדן
עלו לנבחרת: טינה איברגימוב – 81%, דוד דריי – 81%, ליאור פרץ – 81%, אלון טאוב – 81% ג'ורג' אבו שקארה – גלגל הצלה – 89%

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות