אקס פקטור ישראל

הקול של דור סוויסה – Crazy

0/5

ביישן, דומע, ילד טוב חצור הגלילית, אבל כשזה מגיע לביצוע – הוא לוקח את האקס פקטור בגדול. ב – The Voice יכולים רק להצטער שאין להם אותו. דור סוויסה באמת בחור אמיץ. הוא שר Crazy של גנרלס ברקלי ,Gnarls Barkley וטיפס לאוורסט של המנעד הקולי, לקונטרה של הקונטרה טנור. אומץ, כי בגבהים האלה שהם נדירים לזמר, עלולים להסתחרר וליפול, ודור סויסה לקח סולם שמתאים לזמרת וטס כל הדרך אל הביצוע המושלם.
דניאל ביטון 28, עולה חדשה מניו-יורק: שרה Born This Way עם טונה של מניירות, אבל הפעם פורטיס לא קפץ עליה עם "מתקפת המשובטים". קיבל הוראה להתרכך?
אורי שכיב בן 15 מבת-ים שר שיר מקורי – "תביני". יצירה שמגיעה מצניעות. כאן יש בחור עם עתיד.
גלית בורג הזכורה מהצמד "גילי וגלית" נציגי ישראל לאירוויזיון של 1989 בשוויץ, כיום בת 46, שרה נורא בומבסטי The Show Must Go On של קווין. זמרים צריכים ללמוד להוריד מניירות, הצטעצעות, שאו בכוח. היא לא יכולה להאשים את השופטים בכשלונה.
ענבל בן שטרית בת 27 מאשדוד הביאה את סיפור החיים הטראומטי שלה ל"חומות חמר" ונתנה ביצוע, שהוא מהות הקאבר המעולה. כמה כאב היה בזה. אם מרגול לא שמעה, היא חייבת לשמוע.
ליאב עזרן בן 24 מכפר סבא שר שיר קאונטרי – Sweet Home Alabama. לא אהבתי, כי הבחור עסוק בלחקות זמרי קאונטרי – במניירה הקולית, בחיצוניות. צדק משה פרץ: הבנאדם חי בסרט.
מאי פינטו בת 19 מפרדס חנה שרה "אם תביא" המוכר מנינט והדהימה בפער בין הדיבור התינוקי הכמו מפגר שלה ובין השירה הבוגרת הנפלאה. פורטיס אמר עליה "הנפש שרה" – כאילו נפרדה מהגוף.
עברו לשלב הבא: דניאל ביטון, אורי שכיב, ענבל בן שטרית, דור סוויסה (4 "כן") עמית אריכא, לינוי קפאח, ליאב עזרן, מאי פינטו.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. קראתי את זה באיחור רב אבל דור סויסה זייף בגדול ואני שמח שהשופטים בסוף התפכחו והדיחו אותו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות