לא שם

ענבל בן שטרית

מילים ולחן: ענבל בן שטרית עיבוד והפקה מוסיקלית: מוטי סימון
3/5

ענבל בן שטרית מוציאה סינגל ראשון אחרי "אקס פקטור" מהר מן הצפוי. בן שטרית היא אחת הזמרות האותנטיות שנחשפו בתחרות הריאליטי מוסיקה. גם בקאברים היא הצליחה להביא משהו מעצמה, מהמכשולים, מהטראומה של בריחה אל עולם הסמים, שקיעה בדיכאון. כשמגיעים לאמנות מקורית, המבחן כבר אינו על האודישן בתחרות הריאליטי, אלא על היצירה הייחודית, על שיקוף אמיתי של המציאות שלה נכון לעכשיו.
שיר הרגש החדש הוא ניסיון של ענבל בן שטרית להפוך את הסיפור שלה למלודרמה – ממה שעבר עליה ועד ההתפקחות וההתפכחות. שיר שמתפתח לבלדת רוק בנוסח הג'ניס ג'ופליני. בשפת העם – השיר אמור "לרגש", וענבל אמנם מתכוונת, אלא שזה לא קרה לי. לא רוגשתי. לא הגיעה. לא נגעה.
אין לי ספק, שבן שטרית ניסתה לבטא ביושר את הימים הקשים שעברו עליה, אבל שהתוצאה אינה רק טקסט רחמים עצמיים פשטני, אלא ביצוע צעקני אובר רגשני, שלא גרם לי להיסחף בסערת תחושותיה.

בימוי והפקת קליפ (למטה): מני סילבר

 

ימים קשים עברתי/ לאן שלא הלכתי נפלו פניי/ בלילות רק הסתגרתי/ כדי שלא יידעו מה עובר עליי
ילדה קטנה בוכה שם/ בחדר שליד המדרגות/ ומישהו שומע ויודע/ אך נותן לה לחכות
אני לא מוותרת, אני אומרת/ יש עוד דקה לחכות/ האש שבי בוערת, מתגברת/ אני רק רוצה שוב לחיות/ אני לא שם, לא שם, לא שם…
אלוהים,/ תסתכל איך הכול כאן מתפורר/ לא רוצה להיות לבד יותר/ העולם הזה סוגר עליי/ השמיים רחוקים מידי/ רק הלב שכואב כבר מרגיש את הסוף/ רק הזמן יחלוף וישאיר עוד סימן/ אני עדיין כאן
אני לא מוותרת, אני אומרת/ יש עוד דקה לחכות/ האש שבי בוערת, מתגברת/ אני רק רוצה שוב לחיות/ אני לא שם, לא שם, לא שם, לא שם

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות