פגשה את אירוסמית'

1992: כשגאנז נ' רוזס

4/5

כאשר גאנז נ' רוזס ירתה את יריות הרוק הראשונות שלה ב-1987, הביקורת הגדירה אותה – "אירוסמית' לעניים". קשה היה להתעלם מהדמיון: זמר כספית עם ריינג' ווקאלי מטרף, גיטריסט בעל רעמה אדירה שמאוהב כמו ג'ו פרי בגיטריסט לס פול, חטיבת קצב קטלנית, סמים קשים ורוקנ'רול.
גאנז נ' רוזס לא ממש התרעמו על ההשוואה. הם אפילו ביצעו קאבר ל – Mama Kin של אירוסמית' ברבות מההופעות הראשונות שלהם וגם באי.פי הראשון שהוציאו ב-. 1986. ב-1988 גאנז נ' רוזס קפצו על ההזדמנות לחמם את אירוסמית' בסיבוב ההופעות שלה שנקרא Permanent Vacation. ג'ו פרי וסלאש התיידדו. מערכת היחסים הטובה הגיעה לשיא כאשר אקסל רוז הזמין את סטיבן טיילר וג'ו פרי להופעה של גאנז נ' רוזס ב-1992 בפריז.
זה לא עבר בלי בעיות: סלאש, הגיטריסט של גאנז, כתב בזיכרונותיו שיצאו ב-2007, כי היחיד שלא הגיע לסאונדצ'ק באותה הופעה היה אקסל רוז. סטיבן טיילור, הזמר של אירוסמית' ניגש אליו ושאל: "היי מן, איפה הזמר שלך?!" סלאש מספר, לא רצה לומר מילים רעות על אקסל, אבל קשה היה שלא להיכנס ללחץ באותם רגעים. היו עוד המון בעיות באותו ערב, אבל התוצאה הסופית נרשמה בדפי ההיסטוריה של הרוק: טיילר ופרי הצטרפו לגאנז כדי לבצע קאבר הורס ל – Mama Kin ול – Train Kept-Rollin.

             

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות