עפה עליו

נסרין קדרי

מילים ולחן: חגי אוזן עיבוד והפקה מוסיקלית: אלי קשת
3.5/5

"המציאות בממתינה", שרה נסרין קדרי. יענו, תיכף תתפנה ותענה. צריך לחייג פעמיים, כי אסור לוותר. נושמת את הסכנה, "אוהבת כשהלב שבור". חגי אוזן מתחבר לשפת הסלולר ושם בפיה טקסט אינסטנט-עממי על אחת שמבחוץ "מפזרת חיוכים, עולה להילוכים גבוהים" מצד שני "לא פוזלת לצדדים/ מסתירה הכל בפנים".
לא יודע אם נסרין קדרי אוהבת את עצמה לב-שבור, או פרצוף של חיוכים. השיר הזה דווקא מגיע לב-שמח מאוד. "יאללה חבר'ה, בואו תעיפו אותנו" היא מעודדת בתחילת השיר, מסלסלת באקצנט ערבי שהיא "מרגישה את החיים". האם אני מאמין לנסרין קדרי? – הצחקתם. האם אני עף איתה? תנו לי אולם שמחות ואבדוק את עצמי. בשעת כתיבת שורות אלו, אני נשאר לשבת.
אבל יש להודות: נסרין קדרי, זוכת העונה השנייה של "אייל גולן קורא לך" תצליח להרים אולמות שמחה. איום על המנטורית, שרית? יש מצב. לא הייתי פוסל על הסף. לנסרין יש נתונים להגיע גבוה ב"ז'אנר". המפיק המוסיקלי, אלי קשת, מכוון אותה לשם. תופר צבעוני לפי מידות. השבלונות המוסיקליות החפלאיות המוכרות.. יש לה קול, יש לה טמפרמנט. יש לה אמביציה שמייצרת אנרגיה, שתעיף אותה רחוק. יאללה, תעופו.

חיה על הקצה, גם מזה וגם מזה/ לא רואה כבר את הגבול, מנסה כל תעלול/ מפזרת חיוכים, עולה להילוכים גבוהים/ הטירוף כבר בורידים, מרגישה את החיים
כולם אומרים לך להיזהר ממנו./ לא מבינים איך את עפה עליו/ זה בשבילך אהובה, לא בשבילנו/ אם את אוהבת, אז איפה הוא עכשיו?…
נושמת את הסכנה, המציאות בממתינה/ לא מחכה בתחנה, לוותר לא מוכנה/ לא יודעת מה אסור, אוהבת כשהלב שבור/ לא פוזלת לצדדים, מסתירה הכל בפנים

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות