מילים כמו מים

מיטל מיכאלי ועציון מאיר

הפקה עצמאית
4.5/5

מילים ושירים כמו מים משאירים איזו דרך לצמוח, אולי להכות שורשים. אתה צריך רק להקשיב לעצמך.
הייתי ממליץ להקשיב גם למיטל מיכאלי ועציון מאיר. קול ליד קול. קול בתוך קול. שיר פותח באלבום חדש, המספר על חיפוש עצמי. מוסיקה רבת יופי במנגינה, בהרמוניה.
האם אנחנו בעיצומו של טרנד צמדים מלהיב חדש? אחרי הדס קליינמן ואביב בכר, מגיע עוד חיבור איכותי בינה ובינו. אלבום של תשעה שירים, חלקם טובים מאוד, המנסים לגעת ביצירה עצמה ("למצוא סיפור בכל דבר") ביחסים במשבר ב"בין כלום לירוק".
המוסיקה מיוחדת, לעיתים מפתיעה בעיבודים – כמו תפקיד הבס והתופים ב"סיפור" שמרימים את השיר לגבהים בתזמור רוק אלקטרוני אפקטיבי. היא (המוסיקה) נעה בין אקוסטי למהדרין ב"אין איש יודע" – על מסתורי היוצר והיצירה, לקצבי ומלא חיים בתזמור עשיר ב"קול צף" – על ניסיון נואש להתמודד עם "חוקי האהבה", לרוק אלקטרוני ב"לאשר אלך" (מילים: אורי צבי גרינברג) שיר על נתק בין המתפלל לאל ההופך למלודרמה ייאוש עוצמתית.
"די" – דו"ח על יחסים בהתפרקות טוטאלית הוא שיר רוק שמשדר פציעה נפשית אנושה ביחסים בינו ובינה. העיבוד מסייע להעצים את הדרמה לכדי תחושת טירוף בדואט רוגש ומתרגש.
"סוף היום" הוא שיר-ציור מופלא, תיאור נוף בצלילים אקוסטיים רכים המייצרים אווירת דמדומים של עצבות יפה, נוגה ונוגעת. המעבד המצוין איתי צוק עטף את השיר בקולות שמימיים. שיר של לגעת בתחושה.
מילים ושירים של צמד שמכה שורש במוסיקה המקומית, ולפי הקולות והצלילים יש כבר פירות ראשונים מזן משובח.

שירים: מילים כמו מים, סיפור, בין כלום לירוק, אין איש יודע, קול צף, די, ולאשר אלך, ארבעה צעדים, סוף היום.
עיבוד והפקה מוזיקלית: איתי צוק.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות