הכל יהיה בסדר בסוף

Weezer

הליקון
4/5

ההרכב מלוס אנג'לס חזר לריק אוקאזק (מלהקת ה – Cars) שהפיק בעבר את אלבומיהם Blue ו – Green. אוקאזק לא עבד איתם מאז 2001. חותמו ניכר.  הסולן, Rivers Cuomo, כתב ברגשנות על אביו, דרשן, שחזר לחייו אחרי שנים רבות. שיר על אבהות כמו Foolish Father הוא בקשה לסליחה מאב, רוק עם אלמנט פופ שמסתיים בשירת מקהלה כמו במחזמר במשפט Everything will be alright in the end. שיר טעון דרמטי ומזכך.
אלבומו התשיעי של ההרכב מסתמן כאחד הטובים שלה מאז הקמתה בקליפורניה ב-1992. זהו אלבום מגובש שכמעט אינו מאבד גובה במהלך 13 השירים, ולמעשה תופס גובה מהאזנה להאזנה. The British Are Coming הוא אחד השירים שמחזירים להרמוניות פופ מסורתיות, בנוסחים של The Green Album. טקסט שעוסק במלחמת תרבות בעולם הרוק בין האמריקאי לאנגלי, תקופה שנקראה בזמנה "הפלישה הבריטית".
This is the night, light up the fire in the forge/ We're not the coins in the coffer of old king George/ One if by land two if they come by sea/ We'll show them we are the true sons of liberty/ Punk ass redcoats trying to run the show/ Telling me what to do and where to go/ Mount your horse cause it's time to tell the world/ The British are coming.
השיר Go Away, הוא מנגינה בנוסח השישים מושרת בדואט עם הזמרת Bethany Cosentino מהרכב Best Coast, שיר על יחסים שאומר – "היה לי מספיק, אל תחזרי לפה יותר". הסיום – 3 קטעים – ההמשך ל -Foolish Father, אינסטרומנטליים בעיקרם אפילוג גיטרות נפלא של המלודרמה. סיבה להקשיב? – יש יותר מאחת.

1. Ain't Got Nobody
2. Back To The Shack
3. Eulogy For A Rock Band
4. Lonely Girl
5. I've Had It Up To Here
6. The British Are Coming
7. Da Vinci
8. Go Away
9. Cleopatra
10. Foolish Father
11. I. The Waste Land
12. II. Anonymous
13. III. Return To Ithaka

וידיאו: Back To The Shake

   

Weezer Everything will be alright in the end

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות