בפעולה

הרד-פיי

אטלנטיק/ הד-ארצי דיסק כפול די.ווי.די + סי.די
5/5

מה שהלך שם באולם "אסטוריה" בלונדון בדצמבר 2005.. Hard-Fi? אתם לא מכירים? צריך לקנא בהם באנגלים. לפחות, הם מכירים. ויש אצלם מי שממשיך את המסורת.

Hard-Fi הם אינדי רוק בהופעה מחשמלת שמגיעים הפעם בפורמט סאונד DTS וב-DOLBI 5.1 – מה שמגביר את הסקרנות לעשות היכרות עם ההרכב הזה. החבורה ממערב לונדון מבצעת מוסיקה שמגיעה מסיפוריהם האישיים של חבריה. ריצ'ארד ארשר – שירה, גיטרות, סטיב קמפ – תופים, רוז פיליפס – בס וקולות, קאיי סטפנס – גיטרה מובילה. קל להתאהב בהם, בשירים כמו Tied Up Too Tight, גם ב-Cash Machine, Hard To Beat וב-Living For The Weekend.
השילוב בין שירים דרמטיים, טונים אמוציונאליים (ריצ'ארד ארשר), עבודת גיטרות ליגת-על הוא כמעט אופטימלי. בסך הכול מקבלים בדיסק 13 שירים בחי, מתוכם 11 שירים מהאלבום Stars Of CCTV + קאבר ל-Seven Nation Army של ה"ווייט סטריפס" ועוד שיר שלא יצא עד היום – .You And Me
בונוסים: קליפים, סאונד צ'קס בטרם הופעה, חברי הלהקה בחדרי ההלבשה רגעים לפני שהם עולים על הבמה.
ה-DVD מיוחד. הבמאי השתעשע בכמה זוויות צילום – כולל שימוש במצלמות הביטחון. הסאונד – מהטובים ששמעתי בסראונד של הופעות חיות. אומרים שקשה להעביר אווירה של קונצרט רוק בטלוויזיה. אז זה נכון. ובכל זאת, הייתי הולך על החריג הזה. מורגש כי במאי הוידאו וצוותו השקיעו כדי למצות משהו מהחוויה. את הקהל השר שומעים מהרמקולים האחוריים, המצלמות חודרות לתוך ההמון ומצלמות מקרוב את מצלמות הטלפונים הסלולאריים, קהל תזזיזיתי, רוקד, גועש, נשפך. להקה שמביאה משב רענן לרוק .

Hard-Fi – In Operation DVD + CD

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות