עור ועצמות

פו פייטרס

סוני בי.א.ג'י, הד-ארצי
5/5

דייב גרול, הלידר של הפו פייטרס, לשעבר המתופף של נירוונה, התאהב באקוסטית. בסצינות הראשונות, לפני שהוא מתנחל על המטר מרובע, הוא עושה סיבוב במסדרונות שליד הבמה ופורט אקורדים בשמחה רבה.
אנחנו בהופעה אקוסטית של הפו-פייטרס. למעשה, די.ווי.די שצולם בהוליווד. רבים הרימו גבה. פו פייטרס אקוסטיים? למה לא. גרול מגלה שבמהלך הטור הזה, הוא התאהב מחדש בכמה שירים. אקוסטי הוא בעיני עניין טכני. אמן רוק בדם הוא אמן רוק בדם, גם כשהוא במצב אנפלאגד.
ההקלטה והצילומים נערכו ב-Pantages Theater בהוליווד. הרביעיה הרחיבה את היריעה המויסיקלית והוסיפה נגנים – גיטריסט, קלידן ואקורדיוניסט, כנרת ונגנת מנדולינה וגם מערכת הקשה נוספת.
21 שירים בוצעו במהלך הערב. סאונד אדיר. עולה בכמה דרגות טובות על ה-CD שיצא במקביל. מ-Razor דרך My Hero המציין, דואט מופלא של הכנרת פטרה היידן עם דייב גרול ב-Big Me, שיר לחבר קרט קוביין המנוח מנירוונה – Friend Of A Friend.
מה אומר: זהו מופע אקוסטי עם אנרגיות חשמליות. אין הגדרה טובה יותר למה ששמעתי כאן מהפו פייטרס. עוד יתרון ל-DVD על ה-CD – יש בו חמישה שירים יותר, וברמת סאונד כזו – זה יתרון רב משמעות.
והיתרון הגדול – לקבל את דייב גרול ישוב על כסא ושר את השירים האלה הכי אותנטי, והוא שר, לא צורח את השירים, ויש לו חוש הומור בין השירים. בין השאר, מגיעים סיפורים כמו על הטלפון הראשון שלו לקרט קוביין והימים הראשונים שלו ב"נירוונה". סיפורים שהם צימוק על הקצפת המוסיקלית. וזו קצפת טריה, כיפית. פשוט תענוג לשמוע את הפו פייטרס אקוסטיים.

Foo Fighters – Skin And Bones

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות