בשביל לשלוח את הראל סקעת לאירוויזיון צריכים ועדה?

0/5

השנה לא יתקיים קדם אירוויזיון עקב מחסור בתקציב, וברשות השידור הוחלט כי התחליף יהיה – ועדה מקצועית שתבחר את הנציג שלנו לתחרות שתיערך בפינלנד באביב 2007. בועדה חתך נרחב ומייצג של אנשי ציבור מוסיקאים, זמרים ואנשי רדיו (ירדנה ארזי, נועם גילאור, חליל רינאווי, ועד טל השילוני, מיקה קרני, קובי אשרת, חיים אוליאל, דניאל סלומון)

זה נשמע כאילו הולכים כאן לקראת החלטה לאומית גורלית. כידוע, ארצנו משופעת ועדות ייעול וחקירה ומהי עוד ועדה אחת כביכול תמימה. והנה מתברר שברשות השידור מישהו חושב כי אי זכיית ישראל בשנים האחרונות במקום הראשון באירוויזיון כמוה כמחדל או פשלה. מה עושים? – מקימים עוד ועדה מקיר אל קיר.

הצחקתם אותי. מה, האירוויזיון היא באמת תחרות כל-כך חשובה שחייבים להתייחס אליה כאל סוגיה לאומית? זכיה באירוויזיון לא מעידה על שומדבר, ואני חוזר – שומדבר לגבי הערך הסגולי האומנותי של המוסיקה המקומית. זוהי תחרות קיטש צבעונית, שבה רוב הזמרים הולכים על מניפולציות פופ שבלוניות כדי לזכות בכמה שיותר נקודות. אני לא זוכר שדחפתי בשנים האחרונות איזשהו אוסף אירוויזיוני לתוך הדיסק שלי.

אז בשביל מה ועדה כזו גדולה? אני מוכן ברגע זה למנות את עצמי חינם אין כסף לועדת האירוויזיון ולבחור את הראל סקעת או את קרן פלס. תרצו – נינט טייב או הנרי וניקה. בשביל זה צריכים ועדה עם יו"ר 13 נציגים. אין לכם על מה לבזבז כספי ציבור?

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

7 תגובות

 1. אם הראל סקעת בארוויזיון אני מתאבד
  הראל סקעת זה זמר גרוע ברמות
  הראל מויאל יותר טוב ממנו אם כבר
  ואני הייתי נותן למשה פרץ או דניאל בן חיים

 2. אתם לגמרי צודקים, הארווזיון באמת מגוחך, קרקס, לכן סקעת ישתלב שם בצורה מושלמת

 3. הארווזיון כבר לא משו..
  אני חושבת שהראל אולי הכי מתאים לשם ברמה מוזיקלית אבל, לפי דעתי הוא טוב מתי בשביל זה! ובעיקר עכשיו בסיבוב הופעות שלו בארץ. הארווזיון יכול ברמה מסוימת להוריד את ערכו המושלם =].

 4. אם לא היתה ועדה אז מה היתה ההצדקה לאותם פונקציונריים ברשות השידור.
  אין ספק שסקעת מתאים יותר מכולם לאירווזיון ודווקא אם יגיע עם בלדה מרגשת, בהפוכה על הקרקס הקיים שם. אבל , כמי שאוהבת מאוד את הקול שלו ומאמינה שעוד נכונו לו רגעים גדולים, לא הייתי רוצה שילך להתבזות שם בקרקס ולזכות בארץ מקולות המלעיזים. הוא לא צריך את זה – במקום זה שיעבוד בנחת על האלבום השני , על מנת לעשות קפיצת מדרגה נוספת.
  שישלחו את הנרי וניקה – מתאימים עם גימיק המתאים לקרקס ולא צריכים להיות זמרים גדולים בשביל להצליח שם.

 5. האירווזיון נהיה קרקס , לא כדאי שהראל סקעת יטבע באירוביזיון הזה, הוא נמצא במעמד טוב כרגע, אני מקווה שיעשה את השיקול הנכון והטוב

 6. אין ספק שהראל הכי מתאים והכי טוב מבים כולם,
  אבל מכיוון שהאירווזיון נהיה ביזיון עדיף שמישהו אחר ילך לשם, זה רק יעשה לסקעת לא טוב, האירווזיון זה לא מה שהיה פעם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות