רגע גדול

שרית חדד אייל גולן

מילים לחן והפקה מוסיקלית: טל שגב ויעקב למאי
3/5

תפרו להם ל"זמרי העשור" דואט. מה-זה-תפרו. הגיעו לחייטים לקחת מידות. שיהיה מדויק. לא מילימטר פחות. טל שגב ויעקב למאי לא לקחו רבע מילימטר פחות. טיפ טופ. הנעים הזה. הרומנטי הזה. "זה נעים להרגיש אהבה אמיתית כמו גן עדן", שר אייל, דימוי שכבר אינו ניתן לשחיקה. כל כך שחוק שכבר אין בו חומר לשחיקה. אי אפשר עוד לשחוקו. רגע גדול שבו נפתחים השמיים ויורדים "רסיסי אהבה כמו שלכת" (דמיינו, כמה פיוטי)  וגם "את החיים שלי את העיניים שלי". ו"לא ידעתי עצבות רק שמחה עירומה" (התפלקה מטפורה יפה)

מה אתם רוצים? אלה בדיוק החומרים שהביאו לשניים את תארי זמרי העשור. למה שהזמרים הנפלאים יבגדו בחומרים האלה? למה שיפנו להם עורף? גולן את שרית מקבלים טקסט ולחן. זה מלודי, נעים, מחניף? עצבות מתקתקה שאפשר לרקוד בצעד ואלס. דואט שישבור שיאי הרגש. עם ישראל יתרפק? הסלולאריים יצלצלו את ניגונו. מה רע? ממשיכים למכור  לנו טלנובלות. היא החיים שלו, הוא העיניים שלה (או להיפך) עם רסיסי אהבה מול ירח מלא וגם שמש שמאירה ותפילות ואלהים מעורבים באושר הזה. מה טוב ומה נעים חיבורם של שני לבבות גם יחד. והחיים? והמציאות? גן עדן של אהבה? תחי האשליה הגדולה.

שנגדיר מחדש את פסגת הרגש?  תקשיבו – ההגדרה בשיר. צעד ראשון לקראת תואר זמרי העשור הבא. 

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

6 תגובות

 1. אתם זמרים הכי טובים והשיר מוצלח מאוד ואנו אוהבים אותכם, 'שרליין' לשרית חדד המתוקה תמשיכי להיות הזמרת מספר 1 המלככככככככככככככה .

 2. מילים של ילדים בכיתה א ..לחן ששמענו כבר באלף ווריאציות..זהו ? זה מה שמסוגלים לכתוב לזמרי העשור ? כותבים אומללים

 3. טקסטים טובים לא טובים
  כל עוד הקהל אוהב את זה
  אין צורך בלשנות את המוצר
  יש הרבה ביקוש וזה החשוב
  במידה וירד הביקוש במוסיקה הזאת
  אז הם יחליפו
  נכון להיום המוסיקה הזאת מצוינת 5 כוכבים

 4. חרסונסקי צודק , כל מילה, נמאס מהטקסטים הרדודים והמבחילים, ואני עצמי מזרחית, זה סתם קשקוש כמו כל מיני מותגים מטופשים, על מה ועל מי , ועם כל הרמה הזו גלגלצ ישים אותם בראש הפלייליסט.
  עוד שטחיות, בכלל באופן כללי , כל תינוק עם חלב על השפתיים הפך להיות כותב שירים, חברה!!! קצת כישרון לא יזיק, לא כולם חייבים להיות יוצרים בכפיה. לא?

 5. מגיע להם 1000000000000000 כוכבים
  מלכיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
  כימיה מושלמת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות