המציאות הרגה את כוכב הוידאו Reality Killed the Video Star

רובי ויליאמס Robbie Williams

הליקון
4/5

How do you rate the morning sun
After a long a sleepless night
How many stars would you give to the moon?
Can you see those stars from where you are?
Shine on the lost and lonely
The ones who can’t get over it

You always wanted more than life
But now you don’t have the appetite
In a message to the troubadour
The world don’t love you anymore
Tell me how do you rate the morning sun?

 

"איך אתה מרגיש על הזריחה/ אחרי לילה ללא שינה/ כמה כוכבים היית נותן לירח/ האם אתה רואה את הכוכבים/ נוצצים על האובדים והבודדים/ אותם שאינם יכולים להתגבר// תמיד רצית יותר מאשר החיים/ אבל עכשיו איבדת את התשוקה/ בהודעה לטרובדור/ העולם כבר אינו אוהב אותך/ ספר לי איך אתה מרגיש על הזריחה"  

 

הספידו אותו. עוד יספידו אותו. אבל ויליאמס מנסה לזרוח בחג מולד 2009. השמיני של מי שפעם היה חלק מלהקת Take That. הנולד ויליאמס אחר? מי רוצה ויליאמס אחר. תקשיבו ל"כוכב בוקר". רומנטיקן בלתי נלאה, גם מי שמנסה לבחון את עצמו בבחינה אישית אובססיבית.

רוצים ויליאמס שינעים את הדרך ברדיו של המכונית. קבלו הרבה מנגינות קליטות. שמעתם את Angels, Feel, Millennium – שמעתם את החדש עם רוח רעננה הנושבת מהכיוון של טרבור הורן שהפיק – והוציא אותו מחודש בתערובת של חדש וישן… שיר כמו Difficult For Weirdos מזכיר הפקות נוסח פט שופ בוייז.
השיר הפותח
Morning Sun מחניף ומלטף בנוסחי הפופ הקלאסיים – כולל עיבודי מיתרים כמו ששימשו פעם את הביטלס. בכלל האלבום מצטיין במלודיות. Superblind – בלדת פופ מלודית. מנגינה צובטת. טונים גבוהים שמחלחלים. מעבר יפה לגיטרות חשמליות. Bodies שיצא כסינגל הוא שיר דאנס קליט מעובד לקולות שירה מקהלתיים עשירים. Won't Do That – בלדת פופ בסטייל בילי ג'ואל.

"ימי הדיסקו האחרונים" – סופט דיסקו, ושוב הפט שופ בוייז נמצאים כאן, תודה לטרבור הורן. לא נולד ויליאמס אחר. נשאר בקווי פופ מפוקחים, רומנטיים, דאנס קל, מלו-מלנכולי בטון נוסטלגי. האזנה נעימה.

 

 

 

Robbie Williams Reality Killed the Video Star

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות