חוגגים 25

משינה

מסיבת עיתונאים בארבי ת"א
0/5

שאלה אחת לא נשאלה במסיבת העיתונאים: האם משינה בשנתה ה- 25 היא ברירת מחדל? מה זה משנה ישאלו בני משינה יובל את שלומי את איגי את אבנר את מייקל. משינה היא משינה – אם יש או אין ברירה. ומה רע בברירת מחדל? נכון שניסינו כל אחד לפתח קריירה עצמאית. נכון ששום דבר גדול לא קרה, אז תמיד הכי נעים לחזור הביתה עם או בלי פסיכולוג שינסה להרגיע.
אל תפנו את השאלה הזו לשוקי ויס. מבחינתו העתיד מתחיל עכשיו. הוא רואה פוטנציאל במלאת 25 שנה ללהקה, ולו מפני שבאמת מדובר במספר חסר תקדים ללהקת רוק מקומית. תסלם כבר לא מחשבים את ימיהם לאחור. שוקי ויס דיבר על שנה עתידית עמוסת פרויקטים. מכינים להם. הנה רשימה של מטלות למשינה לשנת 2010: סיבוב מועדונים חשמלי כבר יצא לדרך. הוא ייחתם בהופעה בבארבי ב-27.2. הלאה: אלבום חדש שהסינגל הראשון ממנו "בין הצללים" כבר יצא לרדיו. באביב יצא סרט דוקומנטרי באורך מלא על הלהקה, בבימויה של אלה בלוך – שמתעד שנה של סיבוב ההופעות האקוסטי – הנסיעות הליליות להופעות, הצצה לחדרי ההלבשה ועוד מיני רגעים נדירים.
וגם: חגיגות ה-25 למשינה יצויינו בהופעות ענק בקיץ  ובאוסף "השנה – 25", מארז מהודר שיכלול דיסק אוסף של שירים שנבחרו בקפידה על ידי הלהקה, די.וי.די. וספר סיפורים וצילומים נדירים מההיסטוריה העשירה של הלהקה.
שאלתם על ברירת מחדל? – או האם לא נמאסו זה על זה? אז הנה התשובה: אין אופציה אחרת. ואובייקטיבית אפשר לומר: לא צצה חלופה למשינה. וגם – כבר הכל  במשפחה. ידידות עתירת שנים לא מפרקים סתם ככה. תחייה מחודשת? משינה חיה, קיימת, נושמת ובועטת.למעשה מעולם לא נטשה, תחייה היא למתים.
תגידו בצדק: אבל הכריזה בעבר גם חגגה לא אחת את סיומה ובתרועות ענקיות בפארק. מה שמלמד מוסר השכל: גם אם להקה בישראל מכריזה שהגיעה לקצה דרכה – היכונו לחגיגות השיבה. 2010 תשיק את שיבתה של משינה בגדול, ושלא תעיזו לדבר על קאמבק .

משינה השנה ה-25 קטעים ממסיבת עיתונאים

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות