אוסף

Now Best Of 2000-2009

כפול הליקון
4.5/5

את דיסק 1 פותחים "דה בלאק אייד פיז" עם I Gotta Feeling. את דיסק 2 – ריהאנה עם ג'יי זד ב – Umbrella.  כמות השמעות  כמעט שכבר שחקה אותם, אם כי עדיין נסבלים במערכת סאונד מדליקה.
מחברים את שני הדיסקים ומקבלים רשימה יפה של 40 להיטים שצעדו בין השנים הנ"ל. האלבום הכפול הוא  מעין Now מקומי: חיים רייכנטל מהליקון אסף וערך לפי דרישות בשילוב של שני פרמטרים – טעמו האישי + מענה לצורכי הקהל. בחו"ל האוסף הזה יצא בטריו דיסקים, שבטח מעניק מענה הרבה יותר מקיף לסיכומן של 9 שנים של להיטים. רבים מהשירים כאן כיכבו בגדול גם במצעדי הסלולר.
אל תחפשו מגמות סגנוניות. זה לא הכי חשוב. אפשר לומר שהמגמה הנורא כללית היא יותר ריתם נ' בלוזית מאשר פופית. אבל אפשר להצביע על תופעת שיתופי הפעולה בגין ההפקות המלוטשות כדי לייצר להיטי רדיו ורחבות מלוטשים: גואן סטפאני עם אקוןThe Sweet Escape, שאקירה עם ווייקלף ז'אן – Hips Don't Lie. טימבלנד עם "וואן ריפבליק" – Apologize. פוסיקט דולה ובוסטה ריימס – Don't Cha, ריהאנה וג'יי זד – Umbrella, נלי עם קלי רולנד – Dilemma. דיוויד גואטה עם אסטל ב – One love, בוב סינקלר עם גרי פיין – Love Generation
כוחו של האוסף – פרקטי: מאחר שבישראל לא קיים שוק סינגלים – המקבץ מאפשר לרכז את מיטב הלהיטים. שנית: הוא נותן מענה לבעלי טעם אקלקטי מי שאוהב Rehab של אמי וינהאוז לצד Relax של מיקה, Music של מדונה, Hurt של כריסטינה אגילרה, Bad Romance של ליידי גאגא, The Fear של לילי אלן, Spining Around של קיילי מינו. קטי פרי – I Kissed a Girl. אבריל לאבין – Girlfriend. והנה עולים על מגמה בולטת באוספים של העשור – המון זמרות מצליחות במצעדי הסינגלים, ופחות הרכבים – להקות: קיימות אבל בצורה יותר מצומצמת.  קולדפליי – Fix You לינקין פארק In The End הקילרס – Human, טוקיו הוטל – Monsoon.
חסרונו של האוסף הוא – כמה אירוני – במה שהוגדר ככוחו: רבים מהצרכנים כבר הורידו חלק מהשירים בדרך חוקית או לא חוקית.

Now Best Of 2000-2009

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות