תחרות האירוויזיון 2010 ה – די. ווי. די

Eurovision Song Contest 2010 DVD

דיסק משולש הליקון
3/5

485 דקות של אירוויזיון (3 דיסקים – חצאי הגמר + הגמר) לא מוגזם?! לאוהבים ולמעריצים – כמה שיותר.  אבל הבעיה אינה באורך אלא באיכות המוצר. אחרי שקיבלנו את האירוויזיון באיכות HD, רף הדרישות באפן טבעי – עלה. מי שהקליט באיכות HD, אין לו מה לחפש בשלישיית הדיסקים – לא בתמונה, לא בסאונד. מצד שני – כמה כבר הקליטו את שלושת חלקי התחרות…
מכל מקום, מקום מפיקי הדיסקים יצטרכו לתת דעתם לפערים האלה בשנים הבאות, מהסיבה הפשוטה: חייבים להיות ערכים מוספים אחרי שראינו את התחרות בשידור חי ברזולוציה מהממת. ככה:  לא יתכן שהסאונד יישמע כמעט סטריאופוני בלי שנחוש היטב את אפשט הסראונד. שבאיכויות התמונה יהיו פערים (לטובת דיסק 2) 

חוסר היצירתיות בהפקת הדיסק מתחילה עוד בעטיפה – עיצוב זהה ומשעמם לזה של השנה שעברה. שלושת הדיסקים "שוכבים" באריזה זה על גבי זה – מה שלעניות ידיעתי – לא ממש טוב לשמירתם. ראיונות: הייתי מצפה  לראיונות אחרי הגרנד פינאלה – לא לפניו.
חבל כי באירוויזיון משקיעים כל שנה הרבה משאבים כדי להעניק חוויה אטרקטיבית, והשנה באוסלו הייתה הפקה לתפארת נורבגיה. לעמת זאת, מפיקי הדיסק מחפפים.
שירים: על השירים כבר דיברתי בכתבה קודמת. בעקבות הצפייה בתחרות, צל"שים לארמניה, אזרביג'אן, בלגיה, גרמניה, דנמרק, אסטוניה, יוון, רומניה, שוודיה, טורקיה, אוקראינה.

Aspect Ratio: 1.78:1 (16×9) Anamorphic Widescreen Semi Finals & Grand Final

Eurovision Song Contest 2010 DVD

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות