ילדי אלוהים

אור טילינגר

מילים: אור טילינגר / לחן: אור טילינגר עיבוד והפקה מוסיקלית: ציקי זנתי
4/5

כולם חוברים לשיר המעלות גם בלי להבין את המקור המדויק ומשמעויותיו. טרנד. אור טילינגר בחר לשאת שיר למעלות "לאמהות" בשעות שהתפילות נישאות (אפשר להסיר את המילה "בעת") לשערי שמיים, בהמשך מוצאים את האם בקטע שבו מבקש טילינגר להדליק  נר לגיבור שיחזור מהמלחמה לאימא שלו.
למעשה, זה אינו שיר לאמהות. טילינגר, נרגש עד עצמותיו, הגיע עם רשימת בקשות ארוכה כמייצג הוויה של – קם בבוקר ומרגיש עם אחד:  לחבור יחד, לשאת תפילה "כאש בוערת", יען כי כולנו "ילדי האלהים", וגם הבעת משאלה "לחיות כאן בשלום", "להניף דגלים" ולשאת "תפילה כשיר השירים", מביע תקווה ש"בנים ישובו לגבולם"  וגם "אשת חיל מי ימצא" (מה זה שייך?). טילינגר, תרגיע. הבה לא נסחפה. שרבטת לעצמך תפילה מכל מיני פסוקים. גם האל מלמעלה הרוס ממכה כזו של בקשות. לעיתים נסחפים ככה שהרגש והשכל מסתכסכים.. מה שכן – אם ישתבח שמו, מאזין למוסיקה ולטון הנרגש – שיר שמתחיל לירי ואינטימי ומסתיים ב התלהבות של
We Are The Children of God  באוריינטציה של We Are The World– מבין כי התרגשות שאחזה בך אמיתית,. קול יפה ומתפעם  וצלילים נוגים ומלאי רגש עשויים לפתוח לך שער למעלה.  

 

 שיר למעלות אשא לאמהות / בעת שעות שהתפילות נישאות / לשערי שמיים. / איש אל איש, אח לאח / רעים נחבור יחדיו / האל שומרינו , / האין זו משאלתנו / לחיות כאן בשלום .
תן לנו הכוח / לחיות עוד יום בשקט / תן לנו לשאת תפילות כאש בוערת / בנים ישובו לגבולם שהעולם כולו ידע / אוחזים ידינו כאחים , / אנו כולנו – ילדי אלוהים .

 למנצח בנגינות – השומע תפילות / מגן ומושיע עושה נפלאות / נדליק את האור לגיבור שיחזור / מקרב המלחמה לאמא מחכה / האל שומרינו האין זו תקוותנו
לתת לילד בשקט לחלום.
שירו שיר הניפו דגלים / שאו תפילה כשיר השירים / אשת חיל מי ימצא
וגיבור ישוב כחי / יחד נעמוד כאיש אחד

לב אל לב / מול כל העולם .

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. שיר מרגש……..כיייף לשמוע את השיר הזה ממש ביצוע מדהים.
    צריך יותר לעלות אותו למצעדים בישראל-פשוט המנון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות