כשאת לידי

ישי לוי

מילים: טל רביב לחן, עיבוד והפקה מוסיקלית: תומר בירן
3/5

הגברים בוכים, חלשים, רופסים, מסכנים, בודדים, כל העולם נגדם, אבל באה אישה ומשנה להם הכל: אפילו כל העולם נגדם, היא תהיה שם להפוך הקערה על פיה, להגשים את חלומם, כי כל חלום שחלם הופך אמיתי.
טוב שזה מצחיק אותי, כי אחרת יש באמת מקום לדמעות על מצב הטקסט ה"מזרחי", הממוחזר שתופרים לזמרים מוכשרים כמו ישי לוי. העולם שלי רע. האישה שלי טוב. נפתרה הבעיה. השרבוט מגיע גם ל"יה וואראדי" כדי שזה יישמע אסלי, ואם אפשר גם דימוי – "לגייס ללב את צו האמונה", יענו ז'רגון צבאי שנתקע כאן.
בשורות טובות יותר: הלחן והתזמור המקפיץ יעשו מזה שיר שמחות מענטז בטון הנשמה של ישי לוי בטעם מג'וחנן עם תבלין בגלמה וכינור וגם משהו מאולם החתונות הלטיני. יאללה תרקדו. יש לישי לוי להיט. רק שיפסיק לבכות ושלא יטיל על האישה לפתור לו את כל הצרות. זה לא ככה בחיים. ישי, אתה יכול לומר את זה בשמי לטל רביב.

לפעמים אני נחלש/ לא בטוח שנותר בי כוח/ להרים אותי מהקרשים/ עוד פעם מחדש/ להחליט שאני מפסיק לברוח/ לפעמים אני כל כך לבד/ שזה גדול על בן אדם אחד
אבל כשאת לידי/ אז יא וואראדי/ אפילו אם כל העולם הוא נגדי/ כי כשאת לידי/ אז יא וואראדי/ כל חלום שחלמתי הופך אמיתי לפעמים אני נכנע/ לא בטוח שנותרה בי רוח/ לגייס לתוך הלב/ את צו האמונה/ כל פעם מחדש/ לתת לנשמה לנוח
לפעמים אני כל כך לבד/ שזה גדול על בן אדם אחד
אבל כשאת לידי….

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

  1. יכול להיות שזה הכשרון היחידי שלו,אני מתאר לעצמי שלא אבל לא מכיר אותו באופן אישי.
    אבל יש לו כשרון יש אחד למיליון….

  2. זמר ששווה שקל בלחן ששווה פרוטה , קישקוש מקושקש , אין לא דרמה לא עוצמה לא רגש, סתם לרינגטון . זמר מוכשר נו באמת,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות