עיון ביקורת

מאיר ישראל אריק איינשטיין , אולי את לא יודעת Love You (מילים, לחן הפקה מוסיקלית:מאיר ישראל, אוגוסט 2011)

סינגלים חדשים

קולו של אריק איינשטיין מצטרף לקולו של מאיר ישראל במיקס חדש לשיר ישן. הקצב והמנגינה אומרים תחושה של אחרי הכל ולמרות הכל – רוצה אותה. עונות השנה חולפות. אבל משהו בכל זאת אינו מתחלף. אולי  אינה יודעת, או אינה רוצה לדעת, אבל אהבתו אליה – לא חלפה. שרירה גם קיימת.
חוזרים לשיר אהבה פשוט. בלי להשתפך. שירה ממרום הגיל והחיים. הטון והקצב אומרים אפילו ליאות מסויימת, ניסיון להיאחז באיזושהי תקווה. רוח בלוזית מנשבת מהשיר. קולו העמוק והחם של אריק משדרג באופן משמעותי את מאיר. הישן והטוב כמו עולים מן העבר, מחבקים בחום. החשמליות של קריו את רוט שרות איתם. אמרנו שיר פשוט על אהבה? וכשאריק נותן קולו – זה כל כך פשוט, שזה נכון.

את השיר – "אולי את לא יודעת", הקליט מאיר בסתיו 2004 אך כשהקשיב לתוצאה הוא הרגיש שהשיר מאוד מתאים לאריק . אריק שמע נדלק והגיע לאולפן של מאיר כדי ללמוד את השיר, אריק שר, מאיר הקליט וההקלטה נשארה במגרה, אריק לקח את השיר וביצע אותו באחד מאלבומיו בעיבוד שונה. עברו השנים, עד שיום אחד ב 2011 מאיר חיפש משהו במגרת הדיסקים הישנים, ו מצא את ההקלטה עם אריק. משם הכול התגלגל מהר. שירתו של אריק שולבה לתוך השיר במיקס חדש.

אולי את לא יודעת
אולי את לא רואה
בשמיים יש ענן לבן
הרימונים כבר אדומים

אולי את לא שומעת
אולי את לא רוצה
זה אני ששר לך כבר שנים
זה אני שמנגן

אז קחי אותי
LOVE YOU LOVE YOU LOVE YOU LOVE YOU
LOVE ME TOO

עכשיו הסתיו דופק בדלת
החגים כבר מתקרבים
בשמיים יש ענן לבן
הרימונים כבר אדומים

אז קחי אותי
LOVE YOU LOVE YOU LOVE YOU LOVE YOU
LOVE ME TOO

אז קחי אותי…..

אולי את לא יודעת

דירוג:
שתף דף זהBookmark and Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *