עוברת מגלגל"צ ל-88FM

הקצה של קוואמי את נדב רביד

0/5

מה טוב ומה נעים במדינת הפרובינציה. גלגל"צ הורידו את התכנית "הקצה" של נדב רביד וקוואמי, שהוקדשה למוסיקה אחרת (נאמר אלטרנטיבית). התקשורת קפצה: ככה עושים לתוכנית איכותית "מיתולוגית"?! הגם בארזי הרדיו נפלה שלהבת? התברר שאין עוד ארזים בתקשורת המקומית. המדרוג הוא הארז החזק שגדל במקומותינו לתפארת תקשורת הרייטינג.
בא משה מורד, המנהל החדש של 88 אפ.אם, תחנה פלורליסטית, שממשיכה לשדר מוסיקה בלי אקדח רייטינג על הרכה ואמר: אני לוקח עלי אחריות היות ארז נטול שיקולים מסחריים. זה המקום שאני כמנהל חדש עושה שריר. "הקצה" עוברת אלי. ארוויח נקודות איכות של תחנה המתחדשת תחת ניהולי, למרות שאני עלול להפסיד אחוזים בשיעורי ההאזנה. זה נחמד. מישהו ברשות השידור/ קול ישראל יגיד לי משהו? המפרסמים יצרחו גוועלד?
אגב, גם על גלגל"צ לא ממש אויימו ע"י אלי המדרוג. אבל שמירה על הרייטינג שלהם מול 88 אפ.אם ניצחה. מי לא רוצה להיות מקום ראשון, והאמצעים מקדשים.
קוואמי ונדב רביד עוברים איפוא דירה ל-88 אפ.אם החל מאפריל. אחרי הטרראם התקשורתי בעקבות הורדתם מגלגל"צ – עוד יצא מתוק מעז. חוץ מזה – מי אמר שתוכנית המתהדרת ב"מוסיקה אלטרנטיבית" חייבת להיות בעלת רייטינג גבוה? הרי מראש ברור שהיא מיועדת למתי מעט, אני בעד כך שמתי מעט יאזינו לתוכנית, אחרת איבדנו את כל ההילה האלטרנטיבית שמרחפת מעל…
האם יקרה משהו על כבישי הארץ החל באפריל? האם נהגי ישראלי ילחצו על 88 אפ אם אחרי החדשות של 23:00? אם לשפוט באנלוגיה פרועה עפ"י נתוני הארבעים אחוז של The Voice,אז "הקצה" תישאר אלטרנטיבית וגם מיתולוגית.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות