ההופעה

מאיה בוסקילה

מועדון זאפה ת"א
4/5

מה חדש אצל מאיה בוסקילה?. יש ויש. בל נמעיטה. אומרים לי שהיא כנראה בדרך לאירוויזיון, ושהיא נוסעת ללה לה לנד. רגע, לאן מאיה בוסקילה נוסעת? ללה-לה-לנד? למה מה? למה לה? אפשר עוד לעצור אותה? בזאפה הייתה לה תוכנית ריאליטי מרהיבה. כלומר – דפקה הופעה חבל"ז. מה היא צריכה את כל קידומי המכירות האלה? יש לה אשכרה מופע. אם מרגול הולכת לפתוח קופות, אז בטח לבוסקילה מגיע. כל הראליטיז האלה – בני חבלה. שתפתח קופות, שתתחיל סוף סוף להצדיק את היכולות שלה, שתלמד ממירי מסיקה, אותה ראיתי ממש בערב הזה  בקהל שרה ומרקדת.
מי שעד לרגע זה חושב, שמגרוני מדבר ציניקן, טועה בגדול. מאיה בוסקילה צריכה להיות על הבמה. זה המקום הטבעי שלה. לא באח הגדול, ולא בפרודיה הזו על זמרים באמריקה. תגידו – שכחת כסף, שכחת רייטינג? לא, לא שכחתי, אבל לפי ההופעה שלה בזאפה, מאיה בוסקילה עכשיו בשיאה, וזה מה שהיא צריכה לעשות. לא לה לה ולא לנד, ולא שום לנד שבו היא מנוצלת להפקת הון רייטינגי.
על מה אני מדבר? על הופעת נטו עם ערכים מוספים של להיטים והרכב רוק, שמעניק את מה שהיא צריכה. ליידי בוסקילה שיחקה אותה. לא, לא שכחתי את הסתייגויות שלי מבוסקילה, מהמניירות הדרמטיות שלעיתים מתורגמות לצעקנות. יתר האהבה העצמית שלה, מחוסר היכולת לאפק מעט. מהטקסטים השטוחים. מהערבוב של עצב ושמחה בסמיכות מביכה.
אבל הפעם, בזאפה, גיליתי לראשונה יכולות בימתיות של זמרת בעלת אנרגיות מוספות, הופעה מהוקצעת, ואפילו הבגד השחור הזה, הפוש-אפי, מעין מחוך מחטב גוף התאים למעמד. מאיה שילחה את פגזיה המוכרים בסט-בסט אופ, והעזה להתחרות בויטני יוסטון של I Have Nothing, מ"שומר הראש" אחד הביצועים המדהימים של יוסטון, מהסוג ששום זמרת לא תוכל להם. אתם יודעים מה? יש אחת שיכולה, וכשהיא תגיע ללה לה לנד, אני מציע שמישהו יתקשר לאיזה The Voice אמריקני, ויספר שיש לו זמרת שעושה ויטני יוסטון חבל"ז. וכשזה יקרה, ההופעה היחידה שלה בזאפה עד היום – תישאר כנראה ההופעה האחרונה שלה בזאפה.

שירים: אהבה אחרת, שלום, אל תוותר עלי, רק אל תגיד, נשמתי, הזמן שלך, רק אותך רוצה, I Have Nothing, יש בליבי כינור, סיפור מכור, בלעדיך, מה שהיה היה, לתת, רק בינינו, הדרן: ימים של אהבה, הלב

קלידים, עיבודים חדשים וניהול מוסיקלי: עמית הראל, תופים: רוני הוד, בס: מייקל בנסון, גיטרה חשמלית: דורון מזרחי, זמרי ליווי: יעל שחר, משה קבסה אורחת: קטלין אליגדו מ"בית ספר למוסיקה"

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות