פינק פריידיי Pink Friday: Roman Reloaded

ניקי מינאג' Nicki Minaj

הליקון
4/5

עיני עולם הראפ נשואות לניקי מינאג', כמו גם לאלטר אגו-אח-תאום שלה העונה לשם רומן זולנסקי, ש"הגיע" איתה להופעתה בטקס הגראמי עם "חופשתו של רומן".
אוניקה טניה מאראג' ילידת דצמבר 1982 היא ניקי מינאג' (שם הבמה שלה) ראפרית טרינידדית. באוגוסט 2009 חתמה על חוזה בחברת ההקלטות יאנג מאני תחת חסותו של ליל ויין. Pink Friday: Roman Reloaded הוא אלבום האולפן השני שלה אחרי Pink Friday שיצא בנובמבר 2010
הניו-יורק טיימס נסחף: the most influential female rapper of all time. הו-הא. מחייב. חובת ההוכחה לסופרלטיב תיבדק על האלבום החדש. כלומר: קבלו את רומן זולנסקי, "האני האחר" של ניקי שמוטען מחדש. גם מרתה זולנסקי אמו שותפה באחד השירים. זולנסקי (מה השם הפולני הזה?) משמש את הנרטיב שלה. הזולנסקי מטעין את ניקי באנרגיות, קצב תזיזיתי שאינו מרפה.
פרט לזולנסקי היא לא יכולה בלי שיתופי פעולה עם ענקי הז'אנר מליל ויין, כריס בראון ועד נאס ויאנג ג'יזי. שירים לרחבות, שירי סקס, שירים תחושתיים, אלבום מולטי סגנוני מהרדקור ראפ מחורמן –Come on a Cone עד פופ מעורב בדאנס קלאבים כ – Starships וגם Automatic שנשמע להיט דאנס סטנדרטי על בטוח. וגם משהו נוסח ריהאנה – מלודי, סולפול כמו Young forever. ושיר פסנתר דאון טמפו כמו Marilyn Monroe.
זה אומר שגברת ניקי מינאג' אינה פחות אמביציוזית מגאגא. היא אף שכרה את שירותיו של RedOne, המפיק של גאגא לארבעה שירים. האם הגיוון אינו בעוכריה? ניקי מינאג' מצליחה להראות באלבום הזה שאמנות אינה משהו מוגבל ז'אנר ולהישאר נאמנה לכל הגחמות והטירופים של עצמה.

ניקי מינאג' – Starships

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות