קולות הלב

גלעד שגב מירי מסיקה

מילים: גלעד שגב שיר מקורי Yonechev-Raeva-Godzh
3/5

מילים יפות חוברות לקולות הלב. כמה הגיעו ללב? אצלי נעצרו לפניו. מאנו לחלחל. קליט כזה, מחניף כזה. אז מה קרה לך? גערתי במבקר העגמומי שבי? והוא השיב לי: מה לעשות, אבל השיר נשמע מסוג הקומבינות המחושבות-ממוסחרות. לוקחים איזה גבב קיטש של מילים על בסיס שיר משדות המזרח, מנגינה מחניפה, מקצב אוריינטאל מרקיד, נותנים אותו ל – 2 מלכי מיינסטרים מקומיים. גלעד שגב עלה על הגל. פופ ים תיכוני קליט אבל יש משהו שטחי בזה. מירי מסיקה מבינה שכדאי לעלות על הגל. היא תענטז ותסלסל לידו, יחברו קולות משתוקקים. ההפקה תוסיף משהו פסבדו אתני. קיסריה של מירי קיסריה ברקע. הקהל יצא במחולות. גלעד שגב יוזמן (ככל הנראה) להתארח. הקהל יקום. אני ככל הנראה אשאר לשבת. קולות הלב שלא הפעימוני, אבל כנראה ישדרגו לשניהם.

קול נשימתך/נישא אליי על פני חולות מן ההרים/קול שבליבך/ מציף אותי בתוך בורות געגועים/ קול נשימתך/ חוזר אליי מבין אורות הכוכבים/סוד משאלתך/ חודר אליי מתוך צחוקם של ילדים
וזה כואב, לא לדבר,/ להיזכר
וכשהרוח תרחיק ממך, וכשהאור יסנוור דרכך/ אני נשבע רק לתת לך, לנגן לך, את קולות הלב/ כשהרוח תרחיק ממך, וכשהאור יעוור אותך/אני נשבעת לתת רק, לנגן רק, את קולות הלב..

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

4 תגובות

  1. הבן אדם משנה קצת סגנונות ועובד על חומרים חדשים…. עד מתי נרצה את כל השירים שכבר שמענו?

    כל כך קשה לשמוע דברים חדשים???

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות