קרלי ריי ג'פסן - Carly Rae Jepsen - Dedicated

Carly Rae Jepsen Dedicated

קארלי ריי ג'פסן

הליקון
4/5

אלבום הפופ של השבוע. נהיה לארג'ים – של החודש. אמנם שום גלגל חדש לא הומצא ע"י קרלי ריי ג'פסן, אבל ב- Dedicated, האלבום הרביעי של, נמצא אסופת שירים כיפיים בתפר שבין התמימות העצמית והאיפוק הבוגר. המבקר לא צריך להסתתר מאחורי איפוק בוגר. היא עושה את מה שהיא עושה הכי טוב – בין סינת'פופ שנות השמונים לדאנס אלקטרוני שנות האלפיים (EDM) לא חם מדי ולא קר מדי – אבל רק לעיתים רחוקות פושר מדי.
כמעט כל שיר חוזר לאהבה, והפעם לעומת אלבומים קודמים אהבה בטוחה, סקסית. השירה שלה מלאת כוונה. “No Drug Like Me” מתאר את שיכרון האהבה החדשה “The Sound” יכול להישמע כמחויבות “Like pressure points my love can ease him in my hands. או ב – “Want You in My Room” היא שרה "אני כמו מגדלור מזכירה לך לאן אתה הולך". או: "אין לי את האנרגיה / כדי לסכן לב שבור / כאשר אתה כבר הורג אותי".
כמו ב – E • MO • TION הקודם שלה, ג'פסן כתבה הרבה שירים עבור אלבום הזה -חלק מהשירים היותר החלשים נבלעים ברצף. בנוסף לסינגלים כמו “Party for One” יתכן שיש כאן עוד שניים שלושה להיטים פוטנציאליים כמו הפאנק לייט של "Feels Right" ו“Real Love" שראויים להיות מובלטים.

וידיאו: Party For One


01. Julien
02. No Drug Like Me
03. Now That I Found You
04. Want You in My Room
05. Everything He Needs
06. Happy Not Knowing
07. I’ll Be Your Girl
08. Too Much
09. The Sound
10. Automatically in Love
11. (Feels Right (feat. Electric Guest
12. Right Words Wrong Time
13. Real Love
14. For Sure
15. Party for One

Carly Rae Jepsen – Dedicated

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות