תלאתה כדורים

כדורים

תלאתה

מילים ולחן: קובי צ'ינו נעים, אמיר שדה ובן מאור עיבוד: שמוליק דניאל הפקה מוזיקלית: שמוליק דניאל, אמיר שדה ובן מאור
4/5

לקחו שלל קלישאות על איך גבר מנסה לשכנע גברת להיות שלו בסופרלטיבים וגוזמאות  מפה ועד הודעה חדשה. הטקסט מורכב מהתחכמויות לשוניות כמו "אני אוהב אותך יותר מפעם ויותר מהגיון… יותר מהטירוף". סוג של דיבור הומוריסטי. גם משפט הקושר את האהבה עם זמן כמו "תמיד אמרו לי שעד החתונה זה עובר" הוא חלק מהקונטקסט המבודח של השיר. מה חבל שמשפט כמו "המנגינה שלך ושלי ננגן אותה הכי טוב" סתמי וממש אינו  שייך לקונטקסט הנ"ל. כותבי המילים לא בדיוק החליטו אם לצחוק או להיות רציניים.
המוסיקה הקלילה פתרה את הבעיה. אל תיקחו ללב ולריאות. הקיץ בפתח. הפתיחה – פלמנקו צוענית – תפארת הפתיחה. ההמשך מנגינה מלהיבה וקצביות מקפיצה. העיבוד וההפקה המוסיקלית חברו לקלילות המבודחת של השיר האנרגטי המושר ע"י שלישיית תלאתה בהתלהבות מלאת חיים. ההאטה של השיר בסיום – הברקה. שיר של בריזה ים תיכונית לרדיו הידידותי על הכביש הראשי.

*** להקת תלאתה הם אוריאל נגר בן 18 מרמת גן, נתנאל פורטל בן 29 מטבריה ומיכאל אשש בן 23 מקרית אתא  השלושה נחשפו לראשונה בתוכנית 'הכוכב הבא', שם הם נפגשו לראשונה כשהפקת התוכנית זיהתה את הפוטנציאל האדיר והחליטה לחבר בין השלושה.

אני אוהב אותך יותר מעצמי/ יותר מפעם ויותר מהיגיון./ אני אוהב אותך יותר מרגש, ויותר/ ממה שאני שונא תכשלון./ אני אוהב אותך יותר מהטירוף יותר/ מהגלים שהים יוצר אני אוהב אותך / יותר מהחיים עצמם את זורמת לי בדם\
פזמון: כשאת מופיעה הראש מסתחרר נתנו לי/ כדורים אבל כלום לא עוזר, תמיד אמרו לי/ שעד החתונה זה עובר אז תגידי כן
המנגינה הזאת שלך ושלי ננגן אותה הכי טוב/ שאנחנו יודעים, אף פעם לא ניסיתי לשנות ת'עולם/ אבל שינית את שלי הפכת אותו למושלם.
אני רוצה אותך איתי/ כל החיים שלי כל בוקר לידי/ בלילה תרדמי על החזה שלי/ ביחד נזדקן אם רק תגידי ….

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות