ג'ס ראת'פורד

Chip Chrome & The Mono -Tones – The Neighbourhood

האלבום נוצר בהשראת הסיפור והסגנון של האלטר-אגו של דייוויד בואי זיגי סטארדאסט

/5

לוס אנג'לס איז קולינג. באלבום האולפן הרביעי שלהם, האחרון ששוחרר במסגרת חוזה עם Columbia Records, להקת האינדי האקלקטית The Neighborhood, המוכרת מניסויי הצליל התכופים שלה, מציגה פרסונה חדשה בדיסקוגרפיה שלה: החייזר הכסוף Chip Chrome (בגילומו של הסולן ג'סי רתרפורד) ולהקתו, The Mono-Tones.
האלבום נוצר בהשראת הסיפור והסגנון של האלטר-אגו של דייוויד בואי זיגי סטארדאסט ( השנים 1972 ו -1973) ולהקתו "העכבישים ממאדים".
"צ'יפ כרום והמונו-טונים" הוא אלבום קונספט שנבנה על ידי ג'סי רת'רפורד באמצעות שימוש ברשתות החברתיות.
האלבום נכתב והוקלט במהלך כמעט שלוש שנים, מציג אסתטיקה רוקית אלטרנטיבית עם אלמנטים בהשראת שנות ה -80. "צ'יפ כרום" בפתיחה היא 28 שניות של מבוא הסיינס פיקשן הכין אותנו ליקום חלופי, לפני המעבר ל – “Pretty Boy.” "גם אם כדור הארץ יתחיל לרעוד / את היחידה ששווה לקחת איתי / ואם הכל נגמר / אני לוקח את הרגע הזה, איתי." שיר מתוק ומלבב שמעורר רגש. התוכן הלירי הוא כללי, אך הביצוע הוא המפתח.

ובשיר Lost In Translation  שר רת'פורד בצליל פאנקי סול – "הלכתי לאיבוד בתרגום בעיות בקיום התקשורת"

ללא ספק השיר המוזר והמסקרן באלבום הוא "בטעם דובדבן" (“Cherry Flavoured”) ללא המילים, זה רק לולאת קצבית אבל יש דינמיקה מעניינת שמושכת אותך פנימה, כשרות'רפורד שר, "מכרתי את נשמתי לפני זמן רב/ מרגיש כמו רוח רפאים עכשיו "בשיר על שנאת חיים שטחיים מצופים סוכר.
אחרי שהתנסו בעבר בצליל מוקצן, המחובר להיפ-הופ, שירים כמו “Tobacco Sunburst” ו – “Silver Lining” הם ללא ספק שינוי לכיוון מדוכדך, עם דגש על זיכרונות אבודים וימים מאושרים יותר.
תיאטרון הפופ המדע בדיוני הרב סגנוני הזה היה לא יותר מהצגה נחמדה אלמלא המוסיקה של הלהקה המצליחה לעצב שירים בלתי נשכחים. Chip Chrome & the Mono-Tones הוא קודם כל מסע מוזיקלי מרתק של The Neighbourhood שכדאי להאזין לו.

Chip Chrome & The Mono -Tones – The Neighbourhood

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות