Electric Lady Sessions - Electric Lady Sessions

Electric Lady Sessions

LCD Soundsystem

4/5

איך משיגים צליל לייב אמיתי של אחת מלהקות האינדי האטרקטיביות בעידן הזה? מקליטים בלייב באולפני אלקטריק ליידי המפורסמים (ויש שיגדירו – "מיתולוגיים") בניו-יורק. רוב השירים כאן הופיעו ב – American Dream שיצא ב-2017, האלבום הרביעי של LCD Soundsystem, שהרגיש יותר כמו המשך מאשר תחייה. המוטיבים המוכרים של של מרפי לא השתנו: מוסיקת דאנס אלקטרונית, נגיעות ארט-רוק, נשען חזק על סוג של פוסט פאנק- ניו ווייב. אחדים מהשירים זורקים ללהקות כמו ניו אורדר, אקו והבנימן, השפעות בולטות של דייויד בואי וטוקינג הדס. מרפי פונה לערוצים הנשמעים רטרו  באמצעות מוסיקה עכשווית, טכנו-אלקטרונית כדי ליצור שירים מפתיעים בסגנון ששייך אך ורק לו. LCD Soundsystem נשמעת מוסיקת רחבות, שלא נועדה לעורר חושים של סקס מיוזע. יש כאן תערובת של נשמה ואינטלקט. האלבום החדש כולל קאברים ל – Heaven 17, ל-Human League, ול – Chic.
אלקטריק ליידי סשן מציעה ממד חדש למוסיקה של ה ה-ל.סי.די סאונדסיסטם: מישהו תאר את התוצאה כגרסת 3-D ל- 2-D המקורית. מיקסים כאן יותר עשירים ופתוחים. זהו "חלום אמריקאי" צונן ומעורפל מתאים לאופי האפל של מילותיו של מרפי.
Electric Lady Sessions הוא מסמך חיוני ביותר בקטלוג של Soundsystem LCD. במהלך 12 השירים שלו, התקליט מצליח לשדר את הרגעים החזקים בקאמבק של הלהקה, להזכיר למאזינים את הייחוד של ההרכב זה, את החשיבות שלו כולל נגנית הסינטיסייזר ננסי וואנג, גם בתפקיד הווקאלי שלה, אפילו לרמוז על התפתחות פוטנציאלית כלשהי .
והכי חשוב, האלבום נותן לנו את התמונה הטובה ביותר של מופע חי שבדרך כלל קשה לשחזר בהקלטה רגילה. תקשיב כדי להבין שכך הייתם רוצים שכל הקלטה תישמע.

קאברים: 
I want your love של Chic
(we don’t need this) fascist groove thang) של Heaven 17
Seconds של Human League

LCD Soundsystem – oh baby

1. Seconds
2. American Dream
3. You Wanted A Hit
4. Get Innocuous
5. Call The Police
6. I Used To
7. Tonite
8. Home
9. I Want Your Love
10. Emotional Haircut
11. Oh Baby
12. We Don't Need This) Fascist Groove Thang)

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות