Johnny Cash Forever Words

Johnny Cash: Forever Words

ג'וני קאש - אמנים שונים

4.5/5

מצדיעים לג'וני קאש, אגדת קאנטרי בביצועים לשירים, טקסטים ומכתבים  שהוא כתב, אך מעולם לא התפרסמו במהלך חייו. השירים הולחנו הוקלטו במיוחד לאלבום הזה. אם לחזור למוסיקת קאנטרי במיטב במסורת השורשית שלה – זה האוסף הזה. בין הביצועים המרטיטים – כריס קורנל באחת הקלטות האחרונות שלו לפני מותו – You Never Knew My Mind. "אני יודע שאת מרגישה איך אני משתנה/ אבל את לא יכול לשנות את הדרך שבה אני מרגיש". מתגעגעים לג'וני קאש, אבל גם לכריס קורנל. ענק הרוק  ששר ג'וני קאש בעוצמות ובתעצומות מרטיטות.
הדימוי המיתולוגי של ג'וני קאש ממשיך לייצר השראה בקרב אנשי מוסיקה. מתברר כי האדם בשחור השאיר אוסף של שירים, מילים ומכתבים שהפכו לשירים של מיטב מעריציו ביניהם אלביס קוסטלו, בראד פייזלי, Jewel אליסון קראוס, ג'ון מלנקמפ, טי בון ברנט, ה- Jayhawks
המילים של האיש שכתב שירים כ "בלוז כלא פולסום" ו"אני עדיין מתגעגע למישהו" הן חומרים נהדריעם לאלבום נרחב בן 16 שירים שנעים בין בלוגרס מסורתי (דיילי & וינסנט), בלוז שורשי (T Bone Burnett) פולק (Chinky Pin Hill) וג 'אז האוונגרד (רוברט גלספר). הרבה רגעים יפים. To June This Morning הוא מכתב מכתב שכתב קאש לאשתו ג'ון קרטר, שהיתה בהריון. כאן מושר השיר כדואט כואב על זמרי הקאנטרי הצעירים, קייסי מוסגרבס Kacey Musgraves ורוסטון קלי Ruston Kelly, שיר שחושף את קאש כסנטימנטליסט רגיש.
המיוחד והמפתיע באוסף – היכולת של כל הזמרים לאמץ את שיריו לסגנונם האישי. המחווה לקאש היא בדיוק עד כמה הפרוזה והשירה שלו מפוסלות ללא מאמץ לתוך מגוון סגנונות אישיים. תקשיבו ל"בתו של הקפטן" בביצוע אליסון קראוס שנשמעת כחוזרת למיטב שלה, , ל – "The Walking Wounded," בביצוע בתו של קאש, רוזאן, נשמעת כמי שחוזרת הביתה בביצוע נוגה נפלא.
אני לא אוהב להשתמש ב"מְרַגֵּשׁ", אבל האלבום הזה הוא מחווה אותנטית, שהמילה הנ"ל אינה גדולה עליה, מוסיקה שפותחת מחדש חלון לחייו ואומנותו של ג'וני קאש.

 1. Forever/I Still Miss Someone – Kris Kristofferson & Willie Nelson
 2. To June This Morning –Ruston Kelly & Kacey Musgraves
 3. Gold All Over The Ground – Brad Paisley
 4. You Never Knew My Mind – Chris Cornell
 5. The Captain’s Daughter – Alison Krauss & Union Station
 6. Jellico Coal Man – T Bone Burnett
 7. The Walking Wounded – Rosanne Cash
 8. Them Double Blues – John Mellencamp
 9. Body On Body – Jewel
 10. I’ll Still Love You – Elvis Costello
 11. June’s Sundown – Carlene Carter
 12. He Bore It All – Dailey & Vincent
 13. Chinky Pin Hill – I’m With Her
 14. Goin’, Goin’, Gone – Robert Glasper feat. Ro James
 15. What Would I Dreamer Do? – The Jayhawks

16. Spirit Rider – Jamey Johnson

 

כריס קורנל על התתפותו בפרויקט 

רסטין קלי וקייסי מוסגרייבס

Johnny Cash: Forever Words – Various

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות