סלינה גומז עטיפת Revival

Revival

סלינה גומז

4/5

"אני צוללת לעתיד/ אבל מתעוורת על ידי השמש", שרה סלינה גומז בשיר הנושא של האלבום, "נולדת מחדש בכל רגע, מי ידע מה אהיה".  לפחות לפי אלבומה החדש, יש כאן איזושהי היוולדות מחדש. השואות לקודמים שלה מראות התפתחות. זה אינו רק הקול, גם הטקסט, המוזיקה, הנושאים – להשתחרר מכבלים, להיות יותר עצמה מקבלים כאן ביטוי של אמינות.  שירים כמו Revival ו – Same Old Love  מסמנים ביטחון חדש ועוצמה. Sober הוא שיר חזק על יחסים גורמי מצוקה, שמקשים עליה להשתחרר.
סלינה עשתה אלבום פופ ריתם נ' בלוז סולידי, שקרוב מאוד לעצמה. היא כתבה רבים מהשירים החדשים, והיא נשמעת  רגועה כמו גילתה את עצמה בפעם הראשונה. נראה שגומז שלטה בעצמה, גם בדרכי ההפקה של האלבום.
זו אינה סלינה של Stars Dance  אלבום האלקטרוניק דאנס מ-2013. היא גם מוכיחה ב"ריבייבל"  שהיא אנה זקוקה עוד למפיק כמו הגרמני זד כדי לייצר פופ משובח. כוכבת דיסני לשעבר לא עברה מטמורפוזה, אבל השינוי מוביל אותה לאזורי איכות שלא הכרנו אצלה. Revival (תחייה, התחדשות) הוא בחירה נועזת של בחורה בת 23 בלבד, אבל לאורך האלבום סלינה מרוויחה אותה ביושר, מציגה את עצמה כזמרת פופ בעלת עוצמות פנים שמעידות על השינוי המשמעותי.

 1. Revival
 2. Kill 'Em With Kindness
 3. Hands to Myself
 4. Same Old Love
 5. Sober
 6. Good for You  Feat. A$ap Rocky 
 7. Camouflage
 8. Me & the Rhythm
 9. Survivors
 10. Body Heat
 11. Rise

וידיאו: Good For You

Revival Selena Gomez

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות