האתר של הפרויקט של עידן רייכל

הפרויקט של עידן רייכל

3.5/5

לחצתם Like על הפייסבוק של רייכל. לא? שתדעו לכם שכשישים אלף כבר לחצו. ה – Like הוא על המוסיקה של רייכל או על האתר, שברגעים אלה אני משוטט בו? השאלה קצת מטומטמת, כי מי משישים אלף היה מגיע לכאן אלמלא המוסיקה והפרויקט.
אתה מקבל קליפ "ממעמקים" על הכניסה, ולא מבחירה. הבחירה של מנהל האתר היא להריץ יוטיובים של הפרויקט, מתוך ידיעה כי הגולש רוצה מיד את הדבר העיקרי – מוסיקה מצולמת. אין ספק:  אינטרנט מתחיל בצילום. לא במילה, ובמופע של הפרויקט יש מה לצלם. יש בו שירה קולקטיבית, תנועה, אווירה. אצלנו וגם בעולם – לרבים עדיין לא ירד האסימון: מוסיקה מצולמת אינה עוד "רכוש" שיש לצנזר כמו שרבים מצנזרים ביוטיוב, אלא מקדם מכירות ממדרגה ראשונה. אני מעריך שלעידן רייכל, יש גם חושים שיווקיים מצוינים, אחרת הוא לא היה מאשר כל כך הרבה סרטונים שכאילו גונבים לו את ההצגה. .
האתר מעוצב יפה בצבע חום אטרקטיבי. הוא פונקציונאלי, אבל ראוי לשדרוג – מדור החדשות לא התעדכן ממרץ. הכתבה "עידן רייכל מתרחק מהפופ" מפנה ל"ואלה" אבל לחיצה מובילה אותך ל"שגיאה" ממנה לא תיחלץ בקלות. לעומת זאת בקלילות תגיעו לכתבה על ההופעה של עידן רייכל וויו פארקה טורה מהאתר שבו אתם נמצאים עכשיו. (בטח שאני טופח לעצמי על השכם)
רכישות שירים: יצאתי קצת מבולבל. איפה להוריד/ לרכוש? באייטיונס, במיוזיקס, במיוזיקנטו, בואלה מיוזיק, סלקום, באורנג'. בוואלה מחיר הורדת שיר של רייכל 4.90. באייטינוס 0.99 דולר (כמעט בשקל פחות) .
גלריית תמונות: מרשימה, מתפרשת על הופעות בישראל ובעולם, אבל ההגדלה של התמונות לא ממש מעניקה לצלם את האיכויות שהוא ביקש להראות.
וידאו בלוג: מה זה? מבטיחים בקרוב…
ביוגרפיה: כתובה פשוט, אינפורמטיבי. בסדר. לא מעבר.
וידאו: יופי. יש מה לראות.
חסר: הבלוג של רייכל. נדמה לי שאוהביו היו שמחים לזה. האם "וידאו בלוג" הוא התשובה.
סיכום: בסדר גמור. אבל לא הו-הא. פרט לוידאו, לא משהו (טכנולוגי, תוכני) שאני רץ לספר עליו בראש חוצות. אם אר מוסיקה הוא תשקיף של איכויות האמן – יש עוד על מה לעבוד.

לאתר של הפרויקט של עידן רייכל

התמכרות עם שמעון בוסקילה

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות