לא מתנצלת Unapologetic

ריהאנה Rihanna

הליקון
4/5

יש ארגוני נשים שימליצו להחרים את החדש של ריהאנה בגלל שיר אחד: Nobodies Business עם כריס בראון. נכון שזה אינו עניינו של אף אחד, והגם שהיחסים שוקמו אחרי שחטפה ממנו. אבל יזכירו שהבחור צייר על צווארו קעקועים של נשים מוכות. מישהו כתב: קחו את הכסף שאתם הולכים להוציא על החדש של ריהאנה ותרמו אותו למעונות לנשים מוכות.
ריהאנה אינה מתנצלת. עושה מה בראש. תאמינו לה שהיא כנה עם עצמה. ב – Pour It Up מדברת ריהאנה בטון סרקסטי על הפער בין כסף ליחס אנושי.
Who cares how you haters feel/ And I still got my money/ Call J up and close a deal/ I still got my money/ My fragance on and they love my smell/
I still got my money/ So who cares about what I spend/ I still got my money/ My pocket's deep, and it never ends/ I still got my money/ I'm going dumb with all my friends/ I still got my money

יצרנית מוסיקה בלתי נלאית. אלבומה השביעי בשבע שנים. מורכב מאוד. תערובת של סגנונות וסאונדים. Fresh off the runway הוא שיר אורבני עם אלמנטים של ראפ, לא בדיוק פתיח להיטי. יותר ניקי מינאג'י כזה. אבל Diamonds הוא כמובן הסינגל שיעיף את האלבום הזה קדימה. נו טוב, כמה פעמים אנחנו יכולים לשמוע, שאנחנו יפים כמו יהלומים בשמיים? ריהאנה לפחות נותנת לנו להשלות את עצמנו. הטקסט – שבלוני, הקצב – מיד טמפו. ההפקה? יש תחושה של משהו ממוחזר. מצד שני השיר נטען במתח מחניף. כלומר – היא (ההפקה) כל כך שנונה, שהיא מעניקה תחושה כאילו משהו חדש ומסעיר קורה. אבל – לכל היותר שיר של מים נעימים להשתכשך בהם.
המילה Numb חוזרת חמישים פעם בשיר השלישי בשיתוף אמינם שממלמל: "I love the way you lie girl". צליל איטי הזוי, מרדים, ממכר.
אחרי ההזוי – היא משתפת את Future ב- Loveeeeeee Song. עדיין בתחום הבלדה הרגועה, איזי ליסנינג, אם כי יותר פופ שתואם את רוח אלבומיה הראשונים. ב – Jump ריהאנה מנסה דאבסטפ. זה אחד האהובים עלי בחדש. משנה קצבים, מעברים יפים, אפקטים מרנינים. מומלץ לסינגל הבא.
גיחה לקלאב דאנס מבצעת ריהאנה ב – Right Now עם David Guetta. והנה הסינגל השלישי. החיים צעירים עכשיו. לא להמתין, מעודדת הריהאנה. הדי.ג'איים במועדונים יחטפו. חם על האש.
לא רק רוקדת. What now הוא בלדה פסנתר חזקה. שינוי מצברוח. חשים את הכאב. וכאן היא מוכיחה כמה זמרת גדלה היא. איזה קול.
I've been ignoring this big lump in my throat/ I shouldn't be crying/ Tears were for the weaker days/ I'm stronger now or so I say/ But something's missing
גם השיר הבא Stay בשיתוף Mikky Ekko הוא סלואו ברוח הזו. טון עמוק בליווי פסנתר. מהבלדות הנוגות הנוגעות שריהאנה הוציאה. ושוב –הכאב בקול שלה אמיתי, מחלחל.
ואז – Nobodies business עם כריס בראון. שנוי במחלוקת. אבל בשורה תחתונה – מידטמפו קצבי בעל פוטנציאל של סינגל.
Love Without Tragedy/Mother Mary – השיר הארוך בדיסק (כשבע דקות) – אישי מאוד מבחינתה, שיר יפהפה שעומד בפני עצמו באלבום. "מהי אהבה בלי טרגדיה? שרה ריהאנה. השיר מתפתח כמו וידוי אישי. הוא לא ילך לקלאב. איכות בפני עצמה.
דלגו על Get it over with (חלש משהו) כדי להגיע ל -.No Love Allowed ריהאנה הרי חייבת רגאיי אחד לרפואה. אז יש לה.
Lost in paradise – כדאי להמתין לסיום הזה. זוהי ריהאנה במיטבה. עם Feel של רוק, עומק בהבעה, ושיר פופ סוחף.
What am I supposed to do with this heart/ How do I take it up, if the loving on is like a work of art/ In love we all we fall but we fell a little harder/ What am I supposed to do with this heart// It may be wrong but it feels right to be lost in paradise/ I'm so lost in paradise/ If I open up my eyes/ I can see the storm, I can see the sky/ I can see the darkness flashing lights/ All my fears, won't deny/ Let me stay lost in paradise

1. Fresh Out The Runway
2. Diamonds
3. Numb ft. Eminem
4. Pour It Up
5. Loveeeeeee Song ft. Future
6. Jump
7. Right Now
8. What Now
9. Stay ft. Mikky Ekko
10. Nobodies Business ft. Chris Brown
11. Love Without Tragedy/Mother Mary
12. Get It Over With
13. No Love Allowed
14. Lost In Paradise

Rihanna – Unapologetic

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

  1. גם זה 4 כוכבים ?!?!?
    התחרפנת ידידי.

    O CHILDREN AND ALT J עם אלבומי השנה באנגליה והוא ממשיך להלל כמעט כ–ל ריליס שיוצא.

    ממוסחר ביותר ידידי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות