בדרך אל האושר בהופעה חיה

דני רובס

מילים, לחן והפקה – דני רובס
4.5/5

שנגדיר מחדש אושר? דני רובס כתב אתת השיר הזה ברגע אחד של "אושר". אבל זה (הרגע הזה) כבר רגע אחר. נכון: חוזרים לשיר ישן, שליחו לא נס. הנקודה היא שדני רובס רצה יותר מאשר שיאמרו – השיר לא התיישן, אלא משהו לחדש, ואני שומע כאן חידוש יפה גם בביצוע, גם בעיבוד הפאנקי.
המספר בשיר מגיע קרוב יותר אלי, הנרטיב נשמע "אפוי" יותר מאשר בגרסה המקורית. ככה מתאים לי לשמוע את השיר עכשיו. כלומר – ככה נשמע ה"אושר" של דני רובס נכון לעכשיו.

שירה, גיטרה אקוסטית וקולות : דני רובס' גיטרה חשמלית וקולות : עמית יורגנסון' קלידים וקולות: אורי וינשטוק' בס וקולות : מיקי ורשאי' תופים : קרן טפרברג' כלי הקשה וקולות: אילאיל תמיר רובס' צ'לו: מאיה בלזיצמן' כינור ראשון: חן שנהר' כינור שני: יעל ברולסקי' ויולה: נועם חיימוביץ' ויינשל

* לקראת אלבום חדש בהופעה חיה אשר ייצא בקרוב

לא הם לא צעירים, הם ביחד כבר המון/ היא איבדה את האור, הוא איבד את הדמיון/ לפעמים/ במטבח דרך כוס קפה/ היא חושבת שהוא עדיין די יפה/ הוא נזכר איך נגעה בו בלילה הראשון
בעיניה זורח מבט אחר/ הוא כמעט אומר לה, אבל מוותר/ היא עדיין חידה, הוא אולי הפיתרון.

במקום אחר מחלקים דירה צנועה/ הוא בחור פשוט, היא הייתה כבר נשואה/ לפעמים כשהוא ער וגופו דרוך/ הוא שומע אותה בחדר הסמוך/ היא רוצה אותו, היא במיטתה כלואה/ בעיניה זורח מבט כחול/ הוא רוצה לחבק אותה ולא יכול/ הם קרובים כל כך, זה מרחק של נגיעה.

ובחלון כמעט עולה הבוקר/ כל כך הרבה בדידות יש בעולם וביניהם/ רק התקווה תאיר אותם בחושך/ הם לא יודעים, הם לא ידעו אף פעם/ אם השער נפתח בדרך אל האושר.

בסיפור אחר הם קרובים יותר לסוף/ הם רואים את הים אבל לא יורדים לחוף/ לפעמים הוא מביט בה ומתפלא/ איך גלגל החיים עשה סיבוב מלא/ היא רואה בעיניו את הדרך שעבר/ כשהיום נאסף אל השכחה/ הפחד זוחל מתחת לשמיכה/ הם אחד לשני כל הכוח שנשאר

ובחלון כמעט עולה הבוקר…

כי אני מאמין שהשער לא סגור/ גם אני לא פשוט וקשה איתי לגור/ גם אני לפעמים לא מעז לומר/ ובוער מכל מה שבתוכי נשאר/ ובמקום לחשוף גם אני עובר על יד/ אבל אז בעינייך יש אור חדש/ וכמו בכישוף שוב אני נכבש/ את יודעת אותי, את קוראת אותי מיד.

אז בחלון כמעט עולה הבוקר/ כל כך הרבה בדידות יש בעולם ובתוכי/ זאת התקווה תאיר אותי בחושך/ אני רואה, אני שומע חריקה של שער נפתח/ בדרך אל האושר.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות