ההופעה

Liars

בארבי ת"א
3.5/5

 מה מסתיר הסולן אנגוס אנדרו מאחורי השיער שמכסה את עיניו? מה התנועות המוזרות האלו? מה ההצגה שלו? מדוע הטריו מתעלם לחלוטין מהקודם שלהםSisterworld   האם הערב שלהם הפך למופע קצת יותר "אופטימי" ומבדר מאשר בעבר? התכנסנו לערב בעקבות WIXIW, האחרון שלהם המשתלב באיזה טרנד אלקטרוני. Liars היא מסוג ההרכבים, שסיכוייך לצפות מה יהיה הכיוון ההופעה (ממש כמו באלבום חדש)   שואפים לאפס
טריו האינדי האמריקאי  הגיע  אחרי 10 שנים של יצירה אלטרנטיבית, אקספרימנטלית, מאז אלבום הבכורה בעל השם הארוך – They Threw Us All in a Trench and Stuck a Monument on Top.
מאז שההרכב התיישב בלוס אנג'לס ב-2009, הוא מייצר מוסיקה אפלולית מלאה סימני שאלה. הצליל ששמעתי בבארבי מזכיר פה ושם עבודת סינתיסייזרים דמוית טאנגרין דרים.
WIXIW (שם האלבום מבוטא מבוטא כ "wish you")  החזיר להילוך ניסיוני, אבסטרקטי מול האלבום הקודםSisterworld  .  זהו אלבום שרובו מבוסס סימפול, כאשר קולו המסתורי של הזמר הראשי אנגוס אנדרו הוא חלק אורגני מהעיבודים.
המוזיקה משדרת תזזית קודרת. אווירה של אי ודאות. טקסטים של רגשות מרים ובקשה להגנה וביטחון שמזכירים את האלבום
Drum's Not Dead, שיצא ב-2006.

"I wish you were here with me/ I can't no longer take it all/ Wish you would not come back to me."

ה- Liars הם עכשיו מופע דאנס-פאנק של קדרות ושבירות בצליל קר, אלקטרוני מרוחק, מהסוג האלטרנטיבי הממכר. הרכב רוק שהתחפש ללהקה אלקטרונית,  עושה שימוש במה שנקרא back- basics sampling techniques.

רק אחרי כחצי שעה התייחס אנגוס לקהל, ומדובר במופע שלכשעה פלוס. לא בטוח ש WIXIW עליו מתבסס הערב הוא היצירה הגדולה הליירס, אבל  שינויים היו תמיד מהות ההרכב הזה, והערפול באשר לחומרים העתידיים הוא שימשיך לייחד אותם. האם אנחנו קיבלנו תמונה מקפת של ההרכב הזה? – לא. זה נשמע-נראה ערב שבו אנגוס אנדרו וחבריו נהנים מהסיטואציה העכשווית של ההרכב, לעשות מה-בראש.

הרכב: Angus AndrewAaron Hemphill * Julian Gross 

שירים: 2014, I'm No Gold, Vox Tuned D.E.D, WIXIE, Boyzone, No. 1 Against The Rusj, Face, Blood To Flood, Mess On The Mission, Brats, I can't Hear Well, Be Quiet Mt. Heart Attack, The Overachievers, Who Is The Hunter, Broken Witch

צילום: מרגלית חרסונסקי

Liars קטעים מההופעה

Liars – Live In Tel Aviv

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות