ההופעה

פיטבול

ביתן 1 גני התערוכה תל-אביב
4/5

הילחמו על הזכות שלכם לחגוג, שר פיטבול.  הקהל הבין את המסר. ללחום? אבל לחגוג בגדול – זה כן.  הגיע למסיבת הקלאב הגדולה ביותר של החופש הגדול. משחק מכור. ידיים למעלה. ראיתי את המעריצים מקרוב. מה הבעיה שלי שאינני מבין מה עובר להם בראש. אבל זוהי כנראה בעיה מאוד רצינית (שלי), שהרי ברשתות החברתיות בעולם יש עוד איזה 40 מיליון (מעריצים), שהפיטבול עושה להם את זה.
ארמנדו כריסטיאן פרז, הלא הוא פיטבול, מתאים עצמו לגילאים עתירי ההורמונים האלה. 32, אבל נראה מבוגר בלפחות 10 שנים, סליחה על חוסר הטקט והפרגון. אבל מה חשובה החיצוניות, כשאתה מפעיל קהל למופע אנרגתי צעיר ברוח.
פיטבול הוא לא ממש חלק מסצינת הראפ הרדקור בארה"ב, הוא מסוג ultra-talented rapper, גם די ג'יי בנשמה, גם בדרן, גם פופ. המבקרים יכולים לקפוץ לו. הקהל הקובע, ולפי הקהל פיטבול – אם היה נכנס לפוליטיקה, הוא היה מפיל ממשלות.
בביתן 1 בגני התערוכה הוא הגיש אחת ההופעות הדינאמיות שנראו בז'אנר ההיפ הופ והראפ, חיבור בין שורשיו הלטיניים למוסיקה השחרה, דציבלים גבוהים, 7 נגנים, רקדניות בק-אפ שופעות אברים, וידאו בשפע.
הוא פתח ב- "מיסטר וורלד וייד" וב – Hey Baby, והלך ו"גדל" עם הסאונד עם International Love ו – Dance Again, שהציג וידיאו של ג'ניפר לופז. הוא הצליח להשחיל להיטים בשפע ביניהם ההיי לייט שלו Get it Started, המוכר מהקליפ עם שקירה. השירים עברו מאנגלית לספרדית, וגם הז'אנרים התחלפו כאשר הסלסה תופסת מקום של כבד כמו Fight For Your Right To Party . אצל פיטבול אין רגע דל,  אין רגע של מנוחה. הגיעו גם Rain Over Me ו – Give Me Everything, להיטו הגדול לפני פיזור הקהל.
הראפר ממוצא קובני, שמבסס את הקריירה שלו על שתפי"ם עם כוכבי וכוכבות על, מבין שהוא צריך לתת תשובות על העדרן  של שאקירה, כריסטינה אגילרה וג'ניפר לופז. רקדניות לא יספיקו, אבל שיטת הלהיט רודף להיט והעלאת הילוכים עובדת חזק כולל שילוב שיריו בתוך מחרוזות עם עוד המנוני פופ של אחרים כמו i gotta feeling של הבלאק אייד פיז, גאנז אנד רוזס.  הראפר פוגש את הבדרן, את המפיק, את הדי ג'יי . הקהל מרגיש כמו במסיבת הדאנס הגדולה ביותר שלו שלא תחזור בקרוב.

שירים: Mr Worldwide, Hey Baby, Lenny Loop, International Love, Shoe Me Love, Dance Again, Hello, I'm From Miami, Move Shake Drop, Shut It Down, I Love It Brake, Live It Up, Epic, ,Get It Started Guns And Roses, Rain Over Me, Danza Kuduro, Manos Parriba, BonBon, Feel So Close, Back In Time, Barbara Streisand , Right To Party, Don't Stop The Party, I Got Feeling, Crazy People, Shake Senora, Shake, Cullo, Calle Ocho, On The Floor, I Like It, Got Us Fallin In Love, Hotel, Feel The Moment, Give Me Everything

צילום: מרגלית חרסונסקי

פיטבול – I got Feeling

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות