הלב

שלומי שבת

מילים : שלומי שבת ונועה רוטפריד עיבוד והפקה: טל פורר ושלומי שבת
4/5

למרות כאב הלב שלו, הוא אומר לה שתלך עם מה שהלב אומר לה, מה שעלול להשאיר אותו "ילד מבולבל" ופגוע – ללא האהבה שלה. הטקסט הותאם לאוריינטציה של הפלמנקו בקצב ובעיבוד, שמעניקים לשיר אופי פולקלוריסטי-ספרדי. עם כל המאפיינים של בערת האהבה. הדובר בשיר מטיל על הלב כמעט הכול. הלב – שופט עליון. הוא שיכריע גם אם האוהב ייפגע.
באין לו קו מוסיקלי אחיד, שלומי שבת יוצא לשוטט בשדות מוסיקה זרים. הייתי מכנה את דרכו המוסיקלית – מסוגננת עממית אקלקטית (מזכיר מעט את דרכו של אנריקו מסיאס) הפעם הוא מגיע לספרד. הקצב, השירה מקורם בשדות המחול ספרדי-צועני, בחבל אנדאלוסיה. ליבו של שבת נמצא גם שם.
"חיתוך" השירה בקצב הסוער הזה הוא משהו די חדש, אפילו מפתיע אצל שלומי שבת, אבל נראה שהגיוון הזה, ישתלב  ברפרטואר שלו. לא צריכים לתת דמיון ללכת רחוק כדי לראות רקדנית פלמנקו בשיר הזה. שלומי שבת נמצא בתהליך של חיפוש אולי כדי לצאת ממסלול של שגרה, והשיר הזה  מעיד על הניסיון לצאת ולהתחדש.

את יושבת ממול זה עוד יום שעבר ונגמר/ תמיד את רומזת,כאילו אומרת/ את עדיין שוכבת עליי , שבינינו- מחר/ נראה לי קצת מוזר, מרגיש שזה עבר / ואני עוד מנסה להתרגל / וכמו ילד מתבלבל/ ללא האהבה שלך
הלב איך שהוא בוער בך, תלכי עם מה שהוא אומר לך/ חייכי גם אם זה כואב לך איך שהלב בוכה בך
הלב איך שהוא בוער בך, תלכי עם מה שהוא אומר לך/ חייכי גם אם זה כואב לך איך שהלב בוכה בך
את עכשיו מסתכלת עליי וחושבת עליו/ רוצה שתחשבי, תדעי שזה אני / אתמול כשישנת ופתאום את
קמת והלכת / שכחת אצלי חיוך השארת אותי עצוב / ואני עוד מנסה להתרגל/ וכמו ילד מתבלבל/ ללא האהבה שלך
הלב איך שהוא בוער בך, תלכי עם מה שהוא אומר לך/ חייכי גם אם זה כואב לך איך שהלב בוכה בך/ הלב איך שהוא בוער בך, תלכי עם מה שהוא אומר לך/ חייכי גם אם זה כואב לך איך שהלב בוכה בך / יוצא מזה כעת, אבל מתגעגע/ הלב אולי בוער כי הוא תמיד יודע ….

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

  1. שלומי שבת , למרות קולו המעולה, אינו יכול להתחבא מאחורי ה"איכות" הספניולית הזאת. זהו עוד זבל מזרחי טיפוסי ומאוס. באמת, איך יכול אדם שמתקרב לגיל שישים להמשיך ולשחרר פלוצים כאלה? מה אתה, שלומי, איזה דודו אהרון מצ'וקמק? אתה כבר סבא, ריבונו של עולם. אולי סוף סוף, אחרי שנים כל כך ארוכות, תגיד כבר משהו בעל ערך מינימלי? לזרוק לפח ההיסטוריה המפוצץ בכאלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות