שר בשבילך

רביד כחלני

מילים: גלעד שגב רביד כחלני לחן: רביד כחלני וחיים לרוז עיבוד: גלעד שמואלי ורביד כחלני
4/5

חסר להפרויקט של עידן רייכל שיר? אני בספק. אבל למקרה שחסר, אני ממליץ לרייכל על הימני-קופצני השמח הזה. רייכל הרי מכיר את רביד כחלני משירותו בעבר במסגרת הפרויקט. שיגייס אותו לעשות מילואים. אבל למה לא ללכת על הצעה יעילה יותר: שכחלני ימקסם את ה"ימן בלוז" ל"הפרויקט של רביד כחלני" (האם אני מזהה רסטות על ראשו?) . מי יודע, אולי גם הוא יגיע יום אחד למרגלות המצדה ולגני יהושע. בהחלט יש פוטנציאל.
ממקורות השמורים אצלנו נמסר, כי הכל כאן נכתב על בתו האהובה. נשמע כמו מוסיקת חגיגות (בריתה, יום הולדת) שלוקחת אל מעגלי הרוקדים. אפשר גם להילולות מכל סוג. אישית, קצת קשה לי עם מוסיקת חאפלות מהסוג הזה, הגם שהיא מקרינה איכויות פולקלוריות יפות. אבל העיקר הוא שליבו נפתח, עיניו מאירות, נשימתו מחייכת. צריך רק כוריאוגרפיה מרתקת שתטיס את רביד כחלני למסלול סובב עולם.

נכנסת אל חיי בן רגע ואני/ בתוכי תוהה איך שידעת את נשמתי/ נכנסת אל חיי ובעולמי עצר הזמן/ לילה כמו היום מגיע, לא חושב לאן.
ימיי חולפים איתך ואיך זה/ שאני לא מצפה לכלום/ כי כל מה שהיה לפני זה/ נעלם בשתי עינייך/ חיוך נשלח אליי/ וידייך השלמות קוראות לי/ ליבי נפתח אלייך ומתגלה,
אני שר בשבילך.
הארת את עיניי לראות את העתיד/ ולחיות דברים שלא הצלחתי להגיד/ וכל מה שנשאר לי הוא לחלום שאת איתי/ וליום שקול צחוקך יהיה קירות ביתי.
ימיי חולפים איתך ואיך זה/ שאני לא מצפה לכלום/ כי כל מה שהיה לפני זה/ נעלם בשתי עינייך/ חיוך נשלח אליי/ וידייך השלמות קוראות לי/ ליבי נפתח אלייך ומתגלה,
אני שר בשבילך.
כשאני נושם את חיוכך/ כשאני נבנה מעולמך,/ כשאני שומר את שערך/ אז אשיר את שיר אהבתך…

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות