שרית נגד אביב

דה וויס 3 הופעות חיות

ניב דמירל, רומה עמר, תמר עמר, אייל כהן, ירדן פרץ, אוהד ריין
3.5/5

"אנפלאגד" היא מילת הקסם בניסיון לגוון את התוכנית, שמסרבת להסתיים. המנחה מיכאל אלוני התרגש מהכלים האתניים, כאילו התוכנית נערכת בשבדיה ולא במדינה ים תיכונית. שרית הגדירה – "ערב מוסיקלי, אינטימי וחם".
את ה"אינטימי וחם" היא החליפה בכעס מופגן, כאשר היא ירתה לעבר אביב גפן: "אולי תחסוך את כל השטויות שאתה אומר", אחרי שגפן התנצל בשידור חי ("יש לי הומור ולפעמים הוא לא מובן") על דברים מבודחים שאמר על השדר אליקו.
זה לא היה כל כך אינטימי וחם, כאשר, בפעם הראשונה ראיתי את שלומי שבת כועס על הירידה של גפן על שיראל ביתן אחר ביצוע "טיפ טיפה" של אהוד בנאי "היא נמצאת כבר טיפ טיפה יותר מדי בד-וויס. ממש סבלתי"", אמר אביב אחרי ביצוע שבו ניסתה שיראל להיות ריטה בגרסה מתקתקה.
ושלומי הגיב: "מי שאביב לא אוהב, מבחינתי מגיע לגמר, ומי שאביב אוהב כבר נמצא במקום אחר" (מחוץ לתוכנית – י.ח) לא מדויק, אבל שלומי שבת צדק לפחות באשר לתוכנית הזו: שיראל נשארה לשלב הבא למרות הביצוע המחונחן. הקהל שלח הביתה את טליה לונדונר למרות הביצוע הנפלא שלה ל – Home Again.
גפן המשיך לכסח את ג'וש פרץ הפעם על "הצל ואני" של יהודה פוליקר _ "זה לא קורה בינינו", "הוא מתענג על עצמו". ועל הסיום של הביצוע: "לא האמנתי שאני שומע את זה".
מלחמות שופטים כנראה יותר מעניינות מאשר התחרות המתמשכת על קאברים. למרות הכעס של שבת וחדד עליו, גפן אינו חוסך בקורתו, גם כשהוא לא אוהב ביצוע של מתמודד מהנבחרת שלו. והפעם – אייל כהן בגרסה ל"עננים".
שרית חדד? על הביצוע של טליה לונדונר ל – Home Again, היא אמרה:  "זה כאילו שמעתי אותו הדבר ממנה. בא לי לראות אותה בתנועה. עוד קצת דברים ממנה". האם רוצה שטליה "כאילו" תסלסל. שרית חדד, אולי תחסכי מאיתנו את כל ה"כאילו".
מוש בן ארי ג'נטלמן, לא מנסח ביקורת בבוטות, הוא עדיין מתנצל ב"זה עניין של טעם אישי" כשהוא אינו מתחמק מלומר את מה שהוא חושב: על שיראל אמר – "הגיעה למיצוי". על הביצוע של ג'וש פרץ ל"הצל ואני" אמר : "איבדתי אותו. יש כאן משחק יתר". ולירדן פרץ אחרי הביצוע ל"רואים רחוק, רואים שקוף" – "אל תציג את הסלסולים". סוף סוף שופט.  

גפן מתלהב התלהבות יתר מבן טיפוחו בתוכנית אוהד ריין הוא הפתיע אותו בברכת וידיאו של רוג'ר מקגווין מה"בירדס" לפני ביצוע הקאבר ל – Turn Turn Turn וגם נסחף ב"אוהד עשה פה משהו מאוד מתקדם שידובר בו עוד שנים". אמר ולא הסביר. מה מתקדם בקאברים? אבל גפן הרי סגור על האורח הזה של דה-וויס, שאינו מקבל מילת ביקורת גם מהמנטורים האחרים, וצדק שלומי שבת כשאמר: "הוא בכלל נראה לי אורח".

ניב דמירל –"אין לי מקום", במקור – מטרופולין
שיראל ביתן – "טיפ טיפה" במרוק – אהוד בנאי
אייל כהן – "עננים" במקור – ישי לוי
טליה לונדונר – Home Again במקור – Michael Kiwanuka
רומה עמר – "כמו בלדה" במקור האחים והאחיות.
ג'וש פרץ – "הצל ואני" במקור – יהודה פוליקר
אוהד ריין – Turn Turn Yurn במקור The Birds
ירדן פרץ – "רואים רחוק רואים שקוף" במקור שמוליק קראוב ואילן וירצברג
תמר עמר – Logical Song במקור – סופרטרמפ
אלקנה מרציאנו – "רק שתדע את האמת" במקור – שרית חדד.

הדחה: ג'וש פרץ, טליה לונדונר.

וידיאו 1: ניב דמירל – אין לי מקום


    אייל כהן, רומה עמר, טליה לונדונר

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

  1. זה לא דה וויס זה דה גפן! זאת תוכנית של אביב גפן בלבד והוא עושה בה מה שהוא רוצה! מעלה את מי שרוצה מוריד את מי שרוצה ואף אחד מהמנטורים האחרים אין את הביצים לענות לו באמת בשפה שלו! מבקר את המתמודדים של כולם לחומרה כשהמתמודדים שלו אם רק מקבליםהערה עדינה אביב מגיב בפרנויה כאילו זה נגדו!! לפעמים צופה ולא מאמונה שזה מה שאני רואה! מזכיר לי דמות מסדרות זולות עם הרשע האולטימטיבי עם בעיית אישיות קשה אף אם מרתקת. מה שקורה עם אוהד זה בכלל שערוריה בפני עצמה…

  2. ירדן פרץ נוטף כריזמה בצורה שמזמן לא ראיתי …
    אין לי ספק שהוא לוקח את התחרות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות