בהופעה, ימי זמר חולון

אסתר עופרים

3/5

אני לא זוכר שאסתר עופרים הנצחית הסכימה אי-פעם לחלוק במה עם זמרת אחרת בדואט. וזה קרה הפעם, בפסטיבל ימי זמר בחולון. האורחת שלה – מירי מסיקה. הן שרו ביחד "תן לי יד". על הבמה ליוו אותן יוני רכטר ותזמורת שכללה את גורי אגמון בכלי נשיפה, יוסי לוי בגיטרה, מיקי ורשאי בקונטרבס ואילן סאלם בחליל.
עופרים את מסיקה – היה מפגש של פעם בחיים. בשבילו קיים פסטיבל. לא משהו אומנותי שצריכים לרוץ לספר עליו, אבל בהחלט רגע מיוחד, שהרי אסתר עופרים שומרת מכול משמר לבל תופר שלוות הקריירה שלה, מקפידה על כול ותג ותג, נשארת נאמנה לרפרטואר קבוע פחות או יותר ומתנזרת מדיסקים חדשים. עם יכולות כמו שלה, והיא עדיין זמרת גדולה, היא הייתה יכולה ללכת בעקבות זמרות רפראטואר כמו ננה משוקורי, למלא את האולמות היוקרתיים והמכובדים בעולם, אבל עופרים העדיפה בשנים האחרונות קריירה על "אש קטנה", שומרת אמונים לרשימת השירים הקבועה שלה, וגם הפעם שמענו את כול שירי השירון כול "היו לילות", "שיר הנודד", "עמק וגבעה" שירי רכטר כ"דמעות של מלאכים", וגם לא מעט שירים המוכרים מהרפרטואר הלועזי שלה "מאד אבאוט", "ציפור על תיל", "היא עוזבת את הבית", "אי שם מעבר לקשת". כמה חבל שהזמרת הזו אינה עושה מאמצים להתחדש.

Ester Ofarim Live

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

6 תגובות

  1. ראוי לציין את הדואט שלה על הבמה עם יהודית רביץ – "ים של געגוע", שגם מאחוריו יש סיפור מעניין, אבל בפעם אחרת…

  2. ראוי לציין שאין זמר או זמרת אני מדגיש בישראל שמסוגלים להגיע לרמתה של עופרים , א' עופרים היא ענקית והגדולה מכולם ,היא האחת והיחידה.

  3. כתבה יפה. מעניין המפגש עם אסתר הנהדרת ומירי הנהדרת. וזה נכון. יש כל כך הרבה שירים שאסתר יכולה לשיר. המון. ממש חבל שהיא לא עושה את זה. ואני לא מתכוון דווקא לשירים חדשים.

  4. אסתר גם שרה יחד עם שושנה דמארי את היו לילות בערב מיוחד שנערך לכבוד שושנה לפני כמה שנים. היא גם שרה יחד עם גידי גוב את לילה לילה ואת מעבר לקשת בתכנית טלויזיה בערוץ 2 במלאת 50 שנה למדינה (1998)

  5. לאסתר עופרים היה מפגש עם זמרת,
    היא הופיעה ביחד עם יהודית רביץ בפסטיבל ערד 1995, כן בפסטיבל ערד ההוא, ממש באמצע המופע יצא אמבולנס לכיוון ההופעה של משינה.

    תגובת העורך: תודה על העידכון . גם אני הייתי במופע הזה, ומכל מקום זה נדיר שעופרים מסכימה לארח זמרות (בטח לא זמרים) במופעיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות