אני הולכת לספר לכם סוד

מדונה

הד-ארצי
4/5

הדי.ווי.די הזה לוקח כמעט לכול המקומות שהייתם רוצים לפגוש/לראות את מדונה, לא רק למסע העולמי, אלא גם לחייה בין ההופעות, כדי לנסות להבין מה הופך אותה לא רק למגה סטארית, למלכת הדאנס פלור, אלא גם לאשה ששואלת שאלות ומחפשת תשובות. ה-DVD מתחיל כמו במבחנים לכוכב נולד – רקדנים שמגיעים להיבחן אצלה לקראת השאו שלה. מדונה חייבת לבחון כול אחד, יען כי היא שולטת בהפקה ביד רמה.
נגיע איתה במהלך הטור לכול מקום, נפגוש את משפחתה, נבלה עם הצוות שלה מאחורי הקלעים, רגעי ההתרגשות הגדולים (והמקצוענית הזו עדיין מאוד מתרגשת לפני הופעה) ונגיע עד ביתו של אביה, כורם ויינן במקצועו שרק עכשיו מוכן להשלים עם מה שעושה הבת שלו. מדונה אינה חוששת להכניס מצלמות לשיחותיה על דת, קבלה, אלהים, לפינות הכי אינטימיות, לבילוי שלה בפאב אנגלי, גם בזה יש בה שילוב של מקצוענית אדירה וכזו פריחה שמסוגלת להיות פתוחה, חופשית ומתבדחת עם הפועל האחרון על הבמה. מבחינה זו, היא פשוט מקסימה. לא מסתירה את חולשותיה, אבל יודעת להבליט את יתרונותיה. השאו הספקטקולרי נכנס בין ובין, להיט פה, להיט שם, כולל גרסה שלה ל-Imagine שהייתה עושה לג'ון לנון רק טוב, אשר מגיעה במקביל לביקור המאוד מתוקשר שלה בארץ, שתופס לפחות 20 דקות מהדיסק. עברית נכנסת חזק גם לוידאו ארט בהופעה, וישראל היא המקום האולטימטיבי על המפה שלה. איך היא אומרת לצוות שלה בספונטאניות הכי גדולה במסיבת הסיום – "בואו ניסע מחר לישראל".
ערכו DVD של שעתיים מטונה של חומרים. מדונה ניסתה לדחוס הכול ויצא סלט, אבל סלט נהדר, טיול בעולם (עד פריז, לונדון, ליסבון ודאבלין), המשפחה הגדולה שלה (כל הצוות מהרקדנים המעולים ועד המלביש והעוזרת האישית) שמדונה מפרגנת להם עד דמעות במסיבת הסיום ועד הדמעות שהיא מזילה במפגש עם אנשים מאמינים בישראל. וגם הוידויים הקטנים שלה על ה"אפס" אנד "דאונס" שלה. DVD (לצפות במערכת קולנוע ביתית!) – שמשאיר שובל של ריגושים אחרי שהמסך יורד.

Madonna – I'm Going To Tell You A Secret

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. מדונה היא האמ אמא של הפופ !
    מלכה בלתי מעורערת !
    אישה מדהימה אגדה נצחית !
    ש-ל-מ-ו-ת פשוט !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות