"חכי לי אהובה"

מאיה אברהם עם יהודה מסס

מילים ולחן: ארקדי דוכין
4/5

יהודה מסס ששר כאן בדואט עם מאיה אברהם אמנם לא הלחין את השיר, אבל הלחן של ארקדי דוכין הוא מהסוג המחניף של "עלש" שהוא כתב לדואט של ארצי את בוסקילה. כאן זה דואט מסס את אברהם, שיר מחמם לב משמיעה ראשונה. טקסט? הכי שבלוני שאפשר לכתוב. האהוב הבודד משוטט כמו כלב ברחובות סובל כאבי אהבה, ורק היא האהובה חושבת שטעתה, ורק אלהים יודע כמה אהבה. אם אלהים בשיר, אנחנו יכולים להיות רגועים. חוץ מזה – להיט ים תיכוני שידליק הרבה נרות, קולו החם של מסס, קולה מלא הנשמה של מאיה אברהם, ותודה לנדב ביטון ורן אביב שרקחו עיבוד מרכך ומועיל.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

5 תגובות

 1. אין על מסס , יחד ומיוחד ככותב , מלחין ומבצע. אין כיום זמר עם צבע קול הדומה לו. דרך אגב , מה קורה לכם לכל הפלייליסטים. איבדתם את היכולת השיפוטית שלכם או שאף פעם לא היתה לכם?

 2. שמעתי תשיר של מאיה אברהם – למה
  זה אחד השירים הכי יפים ששמעתי השיר הזה מאוד נגע ללבי ששמעתי אותו ביחוד איך שהיא שרה יש לה קול מדהים עלי והצליחי מאיה !!!!

 3. מאחר ומסס מתארח בתקליטה של מיה אברהם, אני מניחה שאת השיר ניתן יהיה להשיג בדיסק החדש של מיה אברהם. אגב, למסס יש נוכחות ככותב בדיסק זה בשירים נוספים. שווה לבדוק. שניהם פשוט נהדרים יחד וכל אחד לחוד.

 4. אוףף ..
  שמעתי תשיר ברדיו ומזה אהבתי אותו .. .
  ניסיתי להוריד אותו באימיול
  אבל הוא לא מופיע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות