צביקה פיק: הקאמבאק של הקאמבק

0/5

מה תגידו על צביקה פיק? ראיתם לאחרונה איזו בקורת רצינית על דיסק חדש שלו? בואו ננסח את זה ככה: התופעה עולה על ההופעה. הוא ממשיך לזנק מעלה-מעלה-מעלה כמו טיל רייטינג מונחה. לפני שבוע פתחתי עיתון, ואני מצטט מילה במילה: "צביקה פיק מאיים להשתלט על כל ערוץ פנוי בטלוויזיה. אחרי שהתנחל במשבצת השופט של "כוכב נולד" בערוץ 2 ומצא את דרכו לערוץ הספורט כפרשן, עומד פיק על מפתן חברת הכבלים הוט – והפעם סדרה חדש בשם "מרי לו", שתתבסס על המחזמר שכבש את תיאטרון הבימה". מה שבטוח: האיש שכובש כול חלקה טובה בפסטיבלי הילדים, בתיאטרון בבידור ובטלוויזיה יכול לקבל פרס ישראל על אמנות הקאמבאק.

בקאמבאק הנצחי שלו, פיק מנסה לנצל כל מומנטום החל בדרישה המחודשת לזמרי השבעים כגלי עטרי, שרי, עוזי פוקס, המחזמר "מרי לו", דרך השיפוט ב"כוכב נולד", גם סרט טלוויזיה שפלש לחיים הפרטיים שלו לצרכים מסחריים, פרשנות ספורט.

מוסיקלית, הרבה לא קרה איתו בשנים האחרונות, פרט לכמה להיטי אירוויזיון מוצלחים. במהות פיק נשאר להיטן פופ חביב בעל יומרות להיות רוקר חדשני – שלא התממשו. במקום להפנות את הכישורים שלו לאפיקים יצירתיים מאתגרים, הוא עסוק בלמקסם את מפעל הקאמבאק שלו.  אגב, ראיתי את פיק בהופעה בראשית ימי הקאמבאק שלו ב-1999.  היום אני מבין, שצפיתי את הקאמבאק שלו, בימים שגם פיק לא האמין כבר שהוא יחזור בענק.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. צביקה פיק, זמר ויוצר מחונן, בימים אלו שיתרכז בדיוק במה שהוא עושה. כי קול כבר אין לו. הייתי וראיתי שתי הופעות שלו בשנה האחרונה, והוא כבר לא סוחב בעליה. אז אפשר להפנות את המיקרופון לקהל בטונים הגבוהים, ואפשר לתת לזמרות ליווי לחפות ברקע על חוסר היכולת. עלי זה כבר לא עובד. נותר רק להתגעגע לימים ההם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות