– ללכת יד ביד מילים ולחן: נתי לוי. עיבוד: אלי קשת.

נתי וישי לוי

3/5

לפי האחים לוי, משיח לא יגיע, אם לא נהיה אחד. הוא פשוט מסרב לבוא כי חסרה כאן אהבה ואין סליחה וחיוך ומילה טובה.
מה אגיד: אני בעד. האם יש לזה קשר למשיח? תרשו לי לעבור לשאלה הבאה, כי איני מבין במשיחים, ועד היום כמדומני – אין תשובה מוחצת מתי הוא באמת אמור לנחות כאן ובאיזו טיסה.
אני גם לא בטוח שאנחנו צריכים "להיות אחד". אני בקושי מסתדר עם השניים שלושה אנשים שאני מכיר. איך אסתדר עם עם שלם?
ונעבור למוסיקה: דה לוי ברדרס נמצאים במגרש הטבעי שלהם. בתוך עמם הם חיים, והם אכן פוצחים בשיר חפלאי עממי, אלכס לפידוס בכינור, סינגולדה – בגיטרה, פדי בתופים. והעם בעת הזו ירקוד וישמח. אפילו גיליתי איזו הברקה בסיום. אבל לא בטוח שהמשיח ימהר להגיע כדי לשמוע את השיר הזה. זה לא השיר שיביא אותו לכאן.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

5 תגובות

  1. ישי אני מתה,מתה זה לא מילה שרופה עלייך חיימשלי אתה אין זמר יותר טוב ממך תישמור על עצמך ישי אוהבים אותך כאן אתה לא צריך את כל הזבל הזה זה סתם הורס לך את החיים יש לך ילדים תידאג לעצמך תמשיך להפציץ להיטים

  2. נתי חיים שלי מתה עלייך ועל הקול שלך חבל שאני לא ביגל שלך ואני קטנה חח מתה עלייך ישי אתה מלךךךךךךךך וגם שיר הבן שלך נתי אני רוצה להתחתן איתך חבל שאתה נשוייייייייייי אוהבת אותך תימנייייי מתוק שלי חחח איזה זמר טוב את כל השיירים שלך אני אוהבת וגם שלך ישי יאללה בהצלחה מתוקים שלי…

  3. נתי לוי המלך כפרה עליך אין כמוך בכל העולם. ומי שאומר אחרת פשוט לא מבין במוסיקה ים-תיכונית איכותית אתה פשוט גדול מהחיים.

    ובהקשר למשיח שיבוא או לא יבוא קודם תבינו מה המשמעות של משיח אחר-כך נדבר סבבה ???

    שבוע טוב מירי (השרופה של נתי לוי והמהדרין יוסיפו כמובן המלך)….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות