נינט טייב נשארת

0/5

בהליקון, חברת התקליטים שלה רתחו על הידיעה לפיה "נינט שוקלת לעזוב את הארץ", והבהירו מיד כי התקשורת מחפשת למכור ולמכור ולמכור כותרות, וכי לנינט אין כוונה להשתתף במשחק.

מכול מקום, הובהר כי לנינט טייב עיסוקים ותוכניות רבות בארץ. ואגב, מה כל כך רע בלשאוף להצליח בחו"ל. אתר זה יעודד כל זמר ויוצר ישראלי לחתום על חוזים, להוציא דיסקים, להופיע בגדול. ואם הוא צריך בשביל זה לשהות מחוץ לגבולות ארצנו הקטנטונת – אז בכייף. אחינועם ניני עושה את זה. אבישי כהן עושה את זה. באשר לנינט, הכוכבת הנולדת שכבר נהייתה כוכבת ותיקה אהובת כל המשפחה, לא נראה שיש לה סיכוי לעשות את זה בשלב הזה. הפרובינציה מחבקת אותה חזק, והחיבוק הזה טוב מאוד בשבילה עכשיו. תנו לה לגדול בחמממה המקומית.
החל מיום ראשון הקרוב תחל נינט בסיבוב הופעות ברחבי הארץ במופע חדש הנושא את שם אלבום הבכורה שלה "יחפה". במקביל תשתתף בצילומי העונה הרביעית של "השיר שלנו" ובעתיד צפויים לה צילומי סדרת דרמה, וכמובן, היא מתחילה לאסוף חומרים לאלבום השני. זה נשמע לכם שאילו היא "שוקלת לעזוב את הארץ"?
במופע, שמוגדר כמופע רוק, תבצע נינה שירים מהאלבום לצד שירים מוכרים שביצעה בכוכב נולד ובסדרה "השיר שלנו".
בין השירים במופע: "כשאתה כאן", "הכל יכול לקרות", "היא יודעת", "האור בחיי", ים של דמעות".
על ההפקה המוסיקלית והעיבודים אחראי טל פורר, שגם ילווה את נינט במופע על הקלידים, כשלצדו אריאל (קיד) טוכמן ואמיר עוגש על הגיטרות, אורי קליינמן על הבס ותומר צדקיהו על התופים.

על הדיסק "יחפה" 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות