אירוסמית'

לשטן יש מסיכה חדשה, המובחרים ביותר

אירוסמית'

Sony BMG אן.אם.סי
4/5

עוד אוסף של אירוסמית'? עוד אוסף פלוס בונוסים. זו להקה שיכולה עדיין לרגש למי שלא עשה איתה הכרה, והאמת היא שקשה יהיה לפספס אותה בופעה הקרובה בפארק: עשיתי חשבון שאירוסמית' (Aerosmith) היא כבר בת 48, עם כול השינויים והפיצולים והבלגנים נמצאת כבר ועדיין גבוה בפנתיאון של הרוק, וממש בסדר ואפילו כייפי לחזור לאוסף אולטימטיבי שלה עם "לחיות על הקצה", "לך בדרך הזאת", "ג'יידד", "קרייזי", "אנג'ל", "לא רוצה להחמיץ דבר", "המשך לחלום". לקבל את ההיילייטים מהשבעים-שמונים-תשעים.
חמשת חברי הלהקה המקוריים הם סטיבן טיילר (שירה), ג'ו פרי (גיטרה ראשית), טום המילטון (בס), ג'ואי קרמר (תופים) וריי טבנו (גיטרה שניה).בשנת 1971 הוחלף טבנו בידי בראד וויטפורד. ביולי 1979 התפצלה הלהקה וחזרה לתפקד שוב ב-1984. סגנונה הוגדר בזמנו כתערובת של הבי מטאל וגלאם רוק אבל התחייה המחודשת הפכה אותה לאחת הלהקות הפופולאריות והמצליחות ביותר בעולם מבחינה מסחרית.
איירוסמית' חוצה גילים. אתם יכולים להיות בני 15 25 או 55 ולאהוב את האוסף הזה. אנחנו מדברים על קלאסיקות, על רמות נגינה בשמיים. איירוסמית' היא בעיקר להקה של העבר, ואחרי ששומעים את האוסף אפשר לומר – היא נשמעת אפילו קצת מיינסטרים ועם זאת – זמנה לא עבר. יופי-של-להקה. לא יכולים לקחת ממנה את מה שיש לה.

  1. Dream On /2. Mama Kin / 3. Sweet Emotion / 4. Back In The Saddle / 5. Last Child / 6. Walk This Way (Com Run-C.M.D.) / 7. Dude (Looks Like A Lady) / 8. Rag Doll / 9. Love In An Elevator / 10. Janie’s Got A Gun / 11. What It Takes / 12. Crazy / 13. Livin’ On The Edge / 14. Cryin’ / 15. I Don’t Want To Miss A Thing / 16. Jaded / 17. Sedona Sunrise / 18. Devil’s Got A New Disguise

Aerosmith – Devil's Got A New Disguise, The Very Best Of

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות