"זה הזמן"

משה פרץ

מילים: צ'ולי זכאי. לחן: שי ראובני. עיבוד והפקה מוסיקלית: שי ראובני
3/5

מה יש עוד רומנטיקה כזו? הוא נשבע לה, ככה במילים, נשבע לה שאהבתו אליה לא שקר היא, כי אם אמת. ואללה, צ'ולי. אתה מאמין במלל הזה. השיר נקרא "זה הזמן". לא הכי הבנתי "זה הזמן" למה? לאהבה? לגלות את אהבתו לה? לבקש את ידה? להראות לה שהוא בוגכה בשביל אהבתה?
פרץ שר לה לאהובה – "לו יכולת לראות אותי ואת הדמעות שלי/ אז היית בוכה איתי". עצוב? לי זה ממש לא עשה עצוב. אפילו להיפך. מצחיק עד שמח. אבל מה – זה הז'אנר. כאלה שירים מייצרים בלי סוף. מה רע? יש לו קול נקי ונפלא, וכשהוא מבטיח לה שלעולם היא לא תתעצב עוד – אז זו הבטחה מכל הלב. זה שאני לא מאמין לאף מילה – זו בעיה שלי, אבל תחי האשליה הגדולה. ואגב, שי ראובני – הוא למד את הז'אנר. הוא כבר מייצר מנגינות מעוגלות, הפקות אמוציונאליות. הז'אנר הים-תיכוני חי, קיים ונושם. הכל בסדר. בתוך עמנו אנחנו חיים.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

 1. השיר בעיניי נוגע רגיש אני לא מחסידי המוסיקה הים תיכונית אבל השיר הזה הוא בעיני יצירה והזמר מדהים אם שלמה ארצי היה שר אני מאמינה שהביקורת היתה שונה…. ואגב רועי מחולון השיר ממש לא דומה לשיר של הווסטלייף אני מתה על הלהקה הזו ומכירה כל שיר ותו …אז לדעתי יש פה שיר מקסים וחברה להיות סובלניים לזמר חדש עם שיר שמעלה את המוסיקה הים תיכונית בעיניי למקומות גבוהים אני את הדיסק בטוח קונה.

 2. מדובר בגניבה מוזיקלית מסוות.יוצרי השיר "השאילו" את השיר מלהקה "זניחה" בשם ווסטלייף.הם חשבו שאם מדובר בשיר ישן וזניח שלא השתחרר כסינגל, של להקה לא פעילה כיום, אז אנשים לא יבחינו.
  אתה מוזמן להיוכח בעצמך-
  westlife- soledad ככה נקרא השיר. ההתחלה אולי לא דומה, אבל כשמגיע הפזמון אי אפשר לטעות שמדובר בהעתקה מדויקת.
  עוד דבר שציינת פה ולא שמתי לב, כי לא קראתי את המילות השיר- "לו יכולת לראות אותי ואת הדמעות שלי"
  ואז נזכרתי שגם בשיר של ווסטלייף הם שרים
  "if only y

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות