הקופסה

פאניק אט דה דיסקו

Fuel סי.די + די.וו.די
4/5

מי שישיג את אחת הקופסאות הנדירות באיכותן של הפאניק שיצאו במהדורה מוגבלת (25,000 עתקים בלבד), יקבל בין שאר המתנות שבתוך הקופסה המהודרת (שמכילה אוצרות של שמונצעס, תעודת אותנטיות ממוספרת כמו בציורים, דפים מעיתון ישן, סגנון קרקס הוודביל הקברטיש ל סוף המאה ה -18, תחילת ה-19, ועוד) די.וו.די מקונצרט שנערך בדנוור (מופע וסרט תיעודי הכולל ראיון) + סי.די A Fever You Can't Swear Out.

כמה מילים על הלההקה: הם פרצו בסערה ב-2005 מפרברי לוס אנג'לס, אחרי ששני החברים ברנדון יורי (גיטרות, שירה) וברנט וילסון (בס) הגיעו למסקנה שנמאס להם מלהקת Blink-182. הריאקציה היתה פופ פאנק, נגיעות תיאטרליות, מקצבים אלקטרוניים וטקסטים עם אבחנות דקות.

הדי.ווי.די יעניק חוויה ממש מדויקת מתוך הלייב של הלהקה הייחודית הזו שמזכירה לי פרויקטים מוסיקליים לא שגרתיים ברמה של Talking Heads. "פאניק" מנסים ומצליחים להביא תיאטרון ספקטקולרי למופע שלהם, ואת זה הדי.ווי.די מצליח להעביר. מי שמחפש את הערכים המוספים התיאטרליים ברוק, "פאניק" היא כתובת אטרקטיבית. תיאטרון האבסורד הבורלסקי שתואם את סוג המוסיקה שלהם. באמת מתנה אולטימטיבית, סט נהדר שהדי.וו.די שלו כולל גם שני קאברים ל"רדיוהד" ("קארמה פוליס") ולסשמינג פמפקינס ("טונייט טונייט")

Panic At The Disco – Collectors Box

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות